fbpx
Connect with us

Βόλεϊ

Pre League Βόλεϊ: Πρόγραμμα και διαιτητές (27-28/11)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Pre League Βόλεϊ Ανδρών και Γυναικών το Σαββατοκύριακο (27-28/11)

Pre League Βόλεϊ: Πρόγραμμα και διαιτητές (27-28/11)

Εντός έδρας δοκιμασία για την Καλαμάτα 80 στους Άνδρες, εκτός έδρας για τον Απόλλωνα Καλαμάτας στις Γυναίκες.

Αναλυτικά:

Pre League Ανδρών – Α’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Ανδρέας Βαρίκας Ν. Σμύρνη 18.00: Γ.Σ. Πανιώνιος – Α.Ο. Αιγιαλέων
Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Λιδωρικιώτη, Γραμματεία: Ιωάννου, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.

Παραλίας 18.00: Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κτενάς, Γραμματεία: Τριγκιλίδα, Παρατηρητής: Τομαράς.

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021

Απ. Κόντος Ν. Φιλαδέλφεια 14.45: Α.Ε.Κ. – Α.Σ. Κέρκης Σάμου
Διαιτητές: Κουτσούλας, Νικάκης, Γραμματεία: Κρανιά, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς.

Pre League Ανδρών – Β’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Ν. Σαμαράς 18.00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας – Σ.Φ.Κ. Πιερικός Κατερίνης
Διαιτητές: Παπαχρήστυ, Τονονίδης, Γραμματεία: Ζηλιασκοπούλου, Παρατηρητής:

Δ.Α.Κ. Σκύδρας 18.00: Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας – Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Πορτοκαλίδης, Γραμματεία: Καρυπίδου, Παρατηρητής: Σιδηράς.

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021

Μίκρας 19.30: Α.Σ. Άρης – Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Αβραμίδης, Μούζουλας, Γραμματεία: Δεληκωστίδου, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

Pre League Γυναικών – Α’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Στ. Βενέτης Αιγάλεω 18.00: Α.Ο. Αιγάλεω – Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Μάλφας, Χαμπιλού, Γραμματεία: Λυκούδη, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Κυμίνων 18.00: Α.Σ. Μακεδόνες – Ζ.Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Τοσουνίδης, Δρανίτσας, Γραμματεία: Χαλκιά, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Κορίνθου 18.00: Α.Σ.Π. Κόρινθος – Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
Διαιτητές: Προκοπίου, Κυργιαλάνη, Γραμματεία: Φίλης, Παρατηρητής: Δημάκης.

Pre League Γυναικών – Β’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

2ο Κορυδαλλού 17.00: Α.Γ.Σ. Άρτεμις – Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Τσίτσικας, Οικονομοπούλου, Γραμματεία: Σαμολαδά, Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Β.

Α’ Ηλιούπολης 18.00: Γ.Σ. Ηλιούπολης – Φ.Ο. Βριλησσίων
Διαιτητές: Κουτσούλας, Μαύρος, Γραμματεία: Οικονόμου Δ., Παρατηρητής: Πολίτης.

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021

Μ. Τσικίνας 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Τσιούλα, Μπουκουβάλα, Γραμματεία: Τερζή, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

ΠΗΓΗ

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Βόλεϊ