fbpx
Ακολουθήστε μας

Γ΄ Εθνική

Το πρόγραμμα και οι αναβολές σε όλη την Γ’ Εθνική..

Η κακοκαίρια χτύπησε ήδη την Γ’ Εθνική καθώς με αναβολές ξεκίνησε η 13η αγωνιστική και έτσι η μοναδική αναμέτρηση του Σαββάτου να είναι μία από τις εφτά που αναβλήθηκαν λόγο ισχυρής χιονόπτωσης.

Έχουμε και ο λέμε λοιπόν:

Γ’ Εθνική – 13η αγωνιστική
Κυριακή 06/01 – 15:00

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης
Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς
Άρης Αβάτου – ΑΕ Καλαμπακίου
Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου

 

2ος όμιλος

Μελιτέας Μελίτης – Ολυμπιακός Κυμίνων ΑΝΑΒΟΛΗ
Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός ΑΝΑΒΟΛΗ
Βέροια – Αγροτικός Αστέρας
ΠΟ Τρίγλιας – Μακεδονικός
ΑΠΕ Λαγκαδά – Νίκη Αγκαθιάς
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Γιαννιτσά
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Αμυνταίου

 

3ος όμιλος

Τηλυκράτης Λευκάδας – Κρόνος Αργυράδων
ΑΕ Λευκίμμης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Φλωριάδας – Σούλι Παραμυθιάς ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Θεσπρωτός – Θρίαμβος Σερβιανών
Μακεδονικός Σιάτιστας – Γρεβενά Αεράτα ΑΝΑΒΟΛΗ

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφας

 

4ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου ΑΝΑΒΟΛΗ
Νίκη Βόλου – Πιερικός ΑΝΑΒΟΛΗ
Απόλλων Μακρυχωρίου – Μετέωρα ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Σελλάνων – Φωκικός ΑΝΑΒΟΛΗ
Αστέρας Ιτέας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΟ Στυλίδας – Θησέας Αγριάς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Καρδίτσας

 

5ος όμιλος

Εθνικός – ΟΦ Ιεράπετρας
Κερατσίνι – Γιούχτας
Παλαιόχωρα – Επισκοπή
Ιωνικός – Ατσαλένιος
ΑΕ Νεάπολης – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Αμπελακιακός – Προοδευτική

Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

 

6ος όμιλος

Ιάλυσος – Αστέρας Αμαλιάδας (13:00)
Παναιγιάλειος – Παλληνιακός
Αχαρναϊκός – ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού – Πανηλειακός
Θύελλα Ραφήνας – Πανμοβριακός
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Φοίβος Κρεμαστής (Τετάρτη 09/01 – 14:30)

Ρεπό: Διαγόρας

 

7ος όμιλος – 12η αγωνιστική

Πανθηραϊκός – Κόρινθος (12:30)
Αιγάλεω – Θύελλα Καμαρίου
Ηλυσιακός – Απόλλων Ερέτριας
Άγιος Ιερόθεος – Άγιοι Ανάργυροι
Αιολικός – Χαραυγιακός
Χαλκίδα – Καλλιθέα

 

8ος όμιλος

Ερμιονίδα – ΑΟ Κατασταρίου (12:00)
ΑΟ Εικοσιμίας – Αμβρυσσέας Διστόμου (14:00)
Παναρκαδικός – Καλαμάτα
Πάμισος – Παναργειακός
Ένωση Λέρνας – Ασπρόπυργος
Μανδραϊκός – Πελλάνα
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Υπάτου

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική