fbpx
Ακολουθήστε μας

Γ΄ Εθνική

Το πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής όλης της Γ’ Εθνικής

Το πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής όλης της Γ’ Εθνικής

Με μία αναμέτρηση το Σάββατο “ανοίγει” η αυλαία της 8ης αγωνιστικής στην Γ’ Εθνικής, ενώ το πλήρες πρόγραμμα αυτής έχει ως εξής:

Γ’ Εθνική – 8η αγωνιστική
Κυριακή 18/11 – 15:00

 

1ος όμιλος

ΑΕ Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου
Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

 

2ος όμιλος

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Ολυμπιακός Κυμίνων – Γιαννιτσά
Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΟ Τρίγλιας
Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός
Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς
Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου

 

3ος όμιλος

Ναυπακτιακός Αστέρας – Μακεδονικός Φούφα
Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβιανών
ΑΟ Φλωριάδας – Κρόνος Αργυράδων
Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης Λευκάδας

Ρεπό: Θεσπρωτός

 

4ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός
ΓΣ Αλμυρού – Θησέας Αγριάς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Στυλίδας
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου – Φωκικός

 

5ος όμιλος

Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΟ Επισκοπής – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Εθνικός – Γιούχτας
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦ Ιεράπετρας
Αμπελακιακός – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ιωνικός – Προοδευτική (17:00)

Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

 

6ος όμιλος

Θύελλα Ραφήνας – Φοίβος Κρεμαστής (Σάββατο 17/11-15:15)
Πανηλειακός – Διαγόρας Ρόδου (12:45)
Πανμοβριακός – Αστέρας Αμαλιάδας
Διαγόρας Βραχνεϊκων – Παλληνιακός
Νίκη Τραγανού – ΠΑΟ Βάρδας
Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος

Ρεπό: Ιάλυσος

 

7ος όμιλος – 7η Αγωνιστική

Αιολικός – Θύελλα Καμαρίου (11:00)
Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι (12:00)
Χαραυγιακός – Άγιος Ιερόθεος
Ηλυσιακός – ΠΑΣ Κόρινθος
Αιγάλεω – Καλλιθέα
ΑΟ Χαλκίς – Απόλλων Ερέτριας

 

8ος όμιλος

Ένωση Λέρνας – ΑΟ Κατασταρίου (13:00)
ΑΟ Υπάτου – ΑΕ Ερμιονίδας
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ασπρόπυργος
Πάμισος – Καλαμάτα
Μανδραϊκός – Παναρκαδικός
ΑΟ Εικοσιμίας – Παναργειακός
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕ Πελλάνας (17:30)

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική