fbpx
Ακολουθήστε μας

Τοπικές Ενώσεις

Το πρόγραμμα της Α1 Αργολίδας 2019-20

Πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή (23/8) η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α1 Κατηγορίας Αργολίδας, στην αίθουσα εκδηλώσεων της ΕΠΣ Αργολίδας. Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1 (σέντρα το Σαββατοκύριακο 21-22/9):

1η Αγωνιστική

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

2η Αγωνιστική

 

ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ

4η Αγωνιστική

 

ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ

5η Αγωνιστική

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ

6η Αγωνιστική

 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ

7η Αγωνιστική

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

8η Αγωνιστική

 

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ

9η Αγωνιστική

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

10η Αγωνιστική

 

ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

11η Αγωνιστική

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ

12η Αγωνιστική

 

ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ

13η Αγωνιστική

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

14η Αγωνιστική

 

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

15η Αγωνιστική

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

16η Αγωνιστική

 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΣΠΕΤΣΕΣ

18η Αγωνιστική

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ

19η Αγωνιστική

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ

20η Αγωνιστική

 

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ

21η Αγωνιστική

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

22η Αγωνιστική

 

ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ

23η Αγωνιστική

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.

24η Αγωνιστική

 

ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.

25η Αγωνιστική

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ

26η Αγωνιστική

 

ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ

27η Αγωνιστική

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

28η Αγωνιστική

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

29η Αγωνιστική

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015

30η Αγωνιστική

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015

 

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Τοπικές Ενώσεις