fbpx
Ακολουθήστε μας

Γ΄ Εθνική

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (και της Τετάρτης) σε όλη την Γ’ Εθνική

Το πλήρες πρόγραμμα σε όλη την Γ’ Εθνική το Σαββατοκύριακο έχει ως εξής:

 

Με μία αναμέτρηση το Σάββατο “ανοίγει” η αυλαία της 14ης αγωνιστικής στη Γ΄ Εθνική.

Γ’ Εθνική – 14η αγωνιστική
Κυριακή 13/01 – 15:00

1ος όμιλος

Νέστος Χρυσούπολης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Καβάλα – Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού
Ασπίδα Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΑΕ Καλαμπακίου – Πανσερραϊκός (Τετάρτη 16/01 – 15:00)

 

2ος όμιλος

Νίκη Αγκαθιάς – Άρης Παλαιοχωρίου
ΠΟ Τρίγλιας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Μακεδονικός – Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας – Μελιτέας Μελίτης
Εδεσσαϊκός – Ολυμπιακός Κυμίνων (Τετάρτη 16/01 – 15:00)
Ερμής Αμυνταίου – ΑΠΕ Λαγκαδά (Τετάρτη 16/01 – 15:00)
ΑΣ Γιαννιτσών – Βέροια (Τετάρτη 16/01 – 15:00)

 

3ος όμιλος

Τηλυκράτης Λευκάδας – Μακεδονικός Φούφας
Κρόνος Αργυράδων – Θεσπρωτός
Θρίαμβος  Σερβιανών – ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου
Ναυπακτιακός Αστέρας – Μακεδονικός Σιάτιστας
Σούλι Παραμυθιάς – Γρεβενά Αεράτα
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

 

4ος όμιλος

Ολυμπιακός Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Θησέας Αγριάς – Νίκη Βόλου
ΑΟ Στυλίδας – ΑΟ Σελλάνων
Φωκικός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΣ Μετέωρα – Αστέρας Ιτέας (Τετάρτη 16/01 – 15:00)
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΓΣ Αλμυρού (Τετάρτη 16/01 – 15:00)
Πιερικός – Απόλλων Μακρυχωρίου (Τετάρτη 16/01 – 15:00)

 

5ος όμιλος

ΟΦ Ιεράπετρας – Επισκοπή
Προοδευτική – Εθνικός
Γιούχτας – ΑΕ Νεάπολης
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ιωνικός
Κερατσίνι – Ατρόμητος Πειραιά
Ατσαλένιος – Παλαιόχωρα

Ρεπό: Αμπελακιακός

 

6ος όμιλος

Παναιγιάλειος – Διαγόρας (Σάββατο 12/01 – 13:30)
ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέϊκων
Παλληνιακός – Ιάλυσος
Πανηλειακός – Θύελλα Ραφήνας
Αστέρας Αμαλιάδας – Νίκη Τραγανού
Φοίβος Κρεμαστής – Πανμοβριακός

Ρεπό: Αχαρναϊκός

 

7ος όμιλος – 13η αγωνιστική

Πανθηραϊκός – Άγιος Ιερόθεος  (12:00)
Απόλλων Ερέτριας – Αιγάλεω
Άγιοι Ανάργυροι – Ηλυσιακός
Καλλιθέα – Αιολικός
Χαραυγιακός – Θύελλα Καμαρίου
ΠΑΣ Κόρινθος – ΑΟ Χαλκίδας

 

8ος όμιλος

ΑΟ Υπάτου – ΑΟ Εικοσιμίας (11:00)
Καλαμάτα – Ένωση Λέρνας
Παναργειακός – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ασπρόπυργος – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Κατασταρίου – Μανδραϊκός
Παναρκαδικός – Ερμιονίδα
ΑΕ Πελλάνας – Πάμισος

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική