Το πλήρες πρόγραμμα σε όλη την Γ’ Εθνική το Σαββατοκύριακο έχει ως εξής:
Με μία αναμέτρηση το Σάββατο “ανοίγει” η αυλαία της 14ης αγωνιστικής στη Γ΄ Εθνική.
Γ’ Εθνική – 14η αγωνιστική
Κυριακή 13/01 – 15:00
1ος όμιλος
Νέστος Χρυσούπολης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Καβάλα – Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού
Ασπίδα Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΑΕ Καλαμπακίου – Πανσερραϊκός (Τετάρτη 16/01 – 15:00)
2ος όμιλος
Νίκη Αγκαθιάς – Άρης Παλαιοχωρίου
ΠΟ Τρίγλιας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Μακεδονικός – Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας – Μελιτέας Μελίτης
Εδεσσαϊκός – Ολυμπιακός Κυμίνων (Τετάρτη 16/01 – 15:00)
Ερμής Αμυνταίου – ΑΠΕ Λαγκαδά (Τετάρτη 16/01 – 15:00)
ΑΣ Γιαννιτσών – Βέροια (Τετάρτη 16/01 – 15:00)
3ος όμιλος
Τηλυκράτης Λευκάδας – Μακεδονικός Φούφας
Κρόνος Αργυράδων – Θεσπρωτός
Θρίαμβος Σερβιανών – ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου
Ναυπακτιακός Αστέρας – Μακεδονικός Σιάτιστας
Σούλι Παραμυθιάς – Γρεβενά Αεράτα
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης
4ος όμιλος
Ολυμπιακός Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Θησέας Αγριάς – Νίκη Βόλου
ΑΟ Στυλίδας – ΑΟ Σελλάνων
Φωκικός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΣ Μετέωρα – Αστέρας Ιτέας (Τετάρτη 16/01 – 15:00)
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΓΣ Αλμυρού (Τετάρτη 16/01 – 15:00)
Πιερικός – Απόλλων Μακρυχωρίου (Τετάρτη 16/01 – 15:00)
5ος όμιλος
ΟΦ Ιεράπετρας – Επισκοπή
Προοδευτική – Εθνικός
Γιούχτας – ΑΕ Νεάπολης
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ιωνικός
Κερατσίνι – Ατρόμητος Πειραιά
Ατσαλένιος – Παλαιόχωρα
Ρεπό: Αμπελακιακός
6ος όμιλος
Παναιγιάλειος – Διαγόρας (Σάββατο 12/01 – 13:30)
ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέϊκων
Παλληνιακός – Ιάλυσος
Πανηλειακός – Θύελλα Ραφήνας
Αστέρας Αμαλιάδας – Νίκη Τραγανού
Φοίβος Κρεμαστής – Πανμοβριακός
Ρεπό: Αχαρναϊκός
7ος όμιλος – 13η αγωνιστική
Πανθηραϊκός – Άγιος Ιερόθεος (12:00)
Απόλλων Ερέτριας – Αιγάλεω
Άγιοι Ανάργυροι – Ηλυσιακός
Καλλιθέα – Αιολικός
Χαραυγιακός – Θύελλα Καμαρίου
ΠΑΣ Κόρινθος – ΑΟ Χαλκίδας
8ος όμιλος
ΑΟ Υπάτου – ΑΟ Εικοσιμίας (11:00)
Καλαμάτα – Ένωση Λέρνας
Παναργειακός – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ασπρόπυργος – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Κατασταρίου – Μανδραϊκός
Παναρκαδικός – Ερμιονίδα
ΑΕ Πελλάνας – Πάμισος
Super league 2
Γέλιο τα Χανιά και με Μανούχο…
Super league 2
Super League 2: «Κλειδώνει» την άνοδο ο Λεβαδειακός
Super league 2
Στη Super League o Ηρακλής μέσω Μυτιληναίου και Βόλου;
Super league 2
Ηρακλής: Έτσι αποχωρεί ο Μονεμβασιώτης…
Πρόσφατα άρθρα
- Τα πρωτοσέλιδα των αθλητικών εφημερίδων | 20/04/2024 (video)
- Γέλιο τα Χανιά και με Μανούχο…
- Συγκίνησε ο Τζολάκης: Έπεσε στην αγκαλιά του πατέρα του μετά τη θρυλική εμφάνιση (+video)
- Σήμερα παίζει η Γ’ Εθνική κατηγορίαΟι αγώνες της ημέρας (20/4)
- Super League 2: «Κλειδώνει» την άνοδο ο Λεβαδειακός
- ΣΥΡΙΖΑ: Ανακοινώθηκαν οι 42 υποψήφιοι Ευρωβουλευτές, παρουσία του Αλέξη Τσίπρα (video)
Addurl.gr – Κατάλογος Επιχειρήσεων
Δες ακόμη…
-
Η Ώρα του Σωτήρη
/ 4 ημέρες agoΟ Βαγγέλης Ιωάννου στην “Ώρα του Σωτήρη”: “Ο Αναστόπουλος θα ανεβάσει την Καλαμάτα στην Super League” (+video)
Για όλους και για όλα μίλησε ο Βαγγέλης Ιωάννου την Δευτέρα το βράδυ, στην...
-
Η Ώρα του Σωτήρη
/ 2 εβδομάδες agoΣΟΚ με Κούγια στην “Ωρα του Σωτήρη”:«Είδα δύο στημένες διαιτησίες, ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκός να καταλάβουν πια τι γίνεται…» (+video)
Χαμός χθες το βράδυ με Αλέξη Κούγια και τις δηλώσεις του στην “Ώρα του...
By sportstonoto