fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Το σημερινό πρόγραμμα (18/10) στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μεσσηνίας

Το σημερινό πρόγραμμα (18/10) στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μεσσηνίας

Αναλυτικά το σημερινό (18/10) πρόγραμμα σε Α’, Α1, Β’ Μεσσηνίας έχει ως εξής:

Α Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΑΡΙΟΣ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 18/10/20 18:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΚΑΒΑΣ Α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία