Δίκαιο το “Χ” στον Ισθμό…

Ισοπαλία, δίκαιη,  για την Κόρινθο και για την Ρόδο την Κυριακή  το απόγευμα, στο κατάμεστο παρακαλώ γήπεδο των Κορινθίων…

Η Κόρινθος και η Ρόδος ήταν ισόπαλοι με 1-1, με τους γηπεδούχους να πηγαίνουν στους 38 πόντους, ενώ οι φιλοξενούμενοι ανέβηκαν στους 32 πόντους.
Οι “νησιώτες” προηγήθηκαν με 1-0 με το γκολ του Μπαρμπαρούση στο 69′ λεπτό. Οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν σε 1-1 με το τέρμα του Χαλάτση στο 74′ λεπτό. Η Κόρινθος και η Ρόδος ήταν ισόπαλοι με 1-1.

ΚΟΡΙΝΘΟΣ: Διασσινός, Παπαχρήστος, Καλούσης, Αργυρόπουλος, Αναστασόπουλος (67’ Μερκούρης), Χαλάτσης, Γκίκας (50’ Ζαχαράκης), Παπουλής (50’ Παπανικολάου), Δερμιτζάκης, Νικολάου, Ροχάνο.

ΡΟΔΟΣ: Μανουσάκης, Νικολόπουλος, Καψάλης, Γωνιωτάκης, Τρόκα(75′ Πατσιαβούρας), Λάσκαρης, Τσούτσης, Μίσκου, Ζούνης(62′ Λαθύρης), Μπαρμπαρούσης, Λίμα(54′ Γκολφινόπουλος).