fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Γ’ Εθνική: Η κλήρωση του 1ου ομίλου – Το πρόγραμμα

Γ’ Εθνική: Η κλήρωση του 1ου ομίλου – Το πρόγραμμα

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Με 15 ομάδες διεξάγεται φέτος ο 1ος όμιλος της Γ’ Εθνικής, από τις Ενώσεις Έβρου, Θράκης, Καβάλας, Δράμας, Σερρών, Ξάνθης και Μακεδονίας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική

Καμπανιακός-Απόλλων Παραλιμνίου
Καβάλα-Άρης Αβάτου
Θερμαϊκός Θέρμης-Αγροτικός Αστέρας
Ποσειδών Μηχανιώνας-Δόξα Δράμας
Πανθρακικός-Αλεξανδρούπολη FC
Mέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Βύρων Καβάλας
Ορφέας Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Πανδραμαϊκός

2η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου
Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός
Δόξα Δράμας-Καβάλα
Αλεξανδρούπολη FC-Θερμαϊκός Θέρμης
Βύρων Καβάλας-Πανθρακικός
Νέστος Χρυσούπολης-Πανδραμαϊκός
Ορφέας Ξάνθης-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

3η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας-Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου-Δόξα Δράμας
Καμπανιακός-Αλεξανδρούπολη FC
Θερμαϊκός Θέρμης-Βύρων Καβάλας
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Νέστος Χρυσούπολης
Πανθρακικός-Ορφέας Ξάνθης
Πανδραμαϊκός-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Ρεπό: Καβάλα

4η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Δράμας
Αλεξανδρούπολη FC-Αγροτικός Αστέρας
Βύρων Καβάλας-Καμπανιακός
Νέστος Χρυσούπολης-Καβάλα
Ορφέας Ξάνθης-Θερμαϊκός Θέρμης
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Πανδραμαϊκός-Πανθρακικός
Ρεπό: Άρης Αβάτου

5η αγωνιστική

Αλεξανδρούπολη FC-Απόλλων Παραλιμνίου
Αγροτικός Αστέρας-Βύρων Καβάλας
Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης
Καμπανιακός-Ορφέας Ξάνθης
Καβάλα-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Θερμαϊκός Θέρμης-Πανδραμαϊκός
Ποσειδών Μηχανιώνας-Πανθρακικός
Ρεπό: Δόξα Δράμας

6η αγωνιστική

Βύρων Καβάλας-Αλεξανδρούπολη FC
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Δράμας
Ορφέας Ξάνθης-Αγροτικός Αστέρας
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός-Καμπανιακός
Πανθρακικός-Καβάλα
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Θερμαϊκός Θέρμης
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

7η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Βύρων Καβάλας
Ορφέας Ξάνθης-Αλεξανδρούπολη FC
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Δόξα Δράμας
Πανδραμαϊκός-Αγροτικός Αστέρας
Πανθρακικός-Άρης Αβάτου
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Καμπανιακός
Καβάλα-Θερμαϊκός Θέρμης
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

8η αγωνιστική

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου
Βύρων Καβάλας-Ορφέας Ξάνθης
Αλεξανδρούπολη FC-Πανδραμαϊκός
Δόξα Δράμας-Πανθρακικός
Αγροτικός Αστέρας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Άρης Αβάτου-Θερμαϊκός Θέρμης
Καμπανιακός-Καβάλα
Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

9η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός-Βύρων Καβάλας
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αλεξανδρούπολη FC
Θερμαϊκός Θέρμης-Δόξα Δράμας
Καβάλα-Αγροτικός Αστέρας
Άρης Αβάτου-Καμπανιακός
Ρεπό: Πανθρακικός

10η αγωνιστική

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης-Πανθρακικός
Βύρων Καβάλας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Αλεξανδρούπολη FC-Καβάλα
Δόξα Δράμας-Καμπανιακός
Αγροτικός Αστέρας-Άρης Αβάτου
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

11η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Πανδραμαϊκός
Πανθρακικός-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Ορφέας Ξάνθης
Θερμαϊκός Θέρμης-Νέστος Χρυσούπολης
Καβάλα-Βύρων Καβάλας
Άρης Αβάτου-Αλεξανδρούπολη FC
Δόξα Δράμας-Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό: Καμπανιακός

12η αγωνιστική

Πανθρακικός-Απόλλων Παραλιμνίου
Πανδραμαϊκός-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Θερμαϊκός Θέρμης
Ορφέας Ξάνθης-Καβάλα
Νέστος Χρυσούπολης-Καμπανιακός
Βύρων Καβάλας-Άρης Αβάτου
Αλεξανδρούπολη FC-Δόξα Δράμας
Ρεπό:Αγροτικός Αστέρας

13η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Θερμαϊκός Θέρμης-Πανθρακικός
Καβάλα-Πανδραμαϊκός
Καμπανιακός-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Άρης Αβάτου-Ορφέας Ξάνθης
Αγροτικός Αστέρας-Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Δράμας-Βύρων Καβάλας
Ρεπό: Αλεξανδρούπολη FC

14η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης-Απόλλων Παραλιμνίου
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Καβάλα
Πανθρακικός-Καμπανιακός
Πανδραμαϊκός-Άρης Αβάτου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Αγροτικός Αστέρας
Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Δράμας
Νέστος Χρυσούπολης-Αλεξανδρούπολη FC
Ρεπό: Βύρων Καβάλας

15η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα
Καμπανιακός-Θερμαϊκός Θέρμης
Άρης Αβάτου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Αγροτικός Αστέρας-Πανθρακικός
Δόξα Δράμας-Πανδραμαϊκός
Αλεξανδρούπολη FC-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Βύρων Καβάλας-Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης.

Onsports

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement

More in Γ΄ Εθνική