fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Με τρεις ομάδες της ΕΠΣ Μακεδονίας, αλλά και ομάδες της Πέλλας, της Ημαθίας, της Κοζάνης, των Γρεβενών και της Κέρκυρας στελεχώθηκε φέτος ο 2ος όμιλος της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  – Μακεδονικός
Κοζάνη  – Εδεσσαϊκός
Ποσειδών Μηχανιώνας  – ΑΕ Λευκίμμης
ΟΦ Αγίου Ματθαίου  – Θύελλα Σαρακηνών
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – ΑΕΠ Κοζάνης
ΑΣ Γιαννιτσά  – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
2η αγωνιστική
Κοζάνη  – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακεδονικός  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Εδεσσαϊκός  – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
ΑΕ Λευκίμμης  – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Θύελλα Σαρακηνών  – ΑΣ Γιαννιτσά
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  – ΑΕΠ Κοζάνης
3η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  – Ποσειδών Μηχανιώνας
ΟΦ Αγίου Ματθαίου  – Κοζάνη
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – Μακεδονικός
ΑΣ Γιαννιτσά  – Εδεσσαϊκός
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  – ΑΕ Λευκίμμης
ΑΕΠ Κοζάνης  – Θύελλα Σαρακηνών
4η αγωνιστική
ΟΦ Αγίου Ματθαίου  – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ποσειδών Μηχανιώνας  – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Κοζάνη  – ΑΣ Γιαννιτσά
Μακεδονικός  – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
Εδεσσαϊκός  – ΑΕΠ Κοζάνης
Θύελλα Σαρακηνών  – ΑΕ Λευκίμμης
5η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  – Ηρακλής Αμπελοκήπων
ΑΣ Γιαννιτσά  – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  – Ποσειδών Μηχανιώνας
ΑΕΠ Κοζάνης  – Κοζάνη
Θύελλα Σαρακηνών  – Μακεδονικός
ΑΕ Λευκίμμης  – Εδεσσαϊκός
6η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννιτσά  – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
ΟΦ Αγίου Ματθαίου  – ΑΕΠ Κοζάνης
Ποσειδών Μηχανιώνας  – Θύελλα Σαρακηνών
Κοζάνη  – ΑΕ Λευκίμμης
Μακεδονικός  – Εδεσσαϊκός
7η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
ΑΕΠ Κοζάνης  – ΑΣ Γιαννιτσά
Θύελλα Σαρακηνών  – Ηρακλής Αμπελοκήπων
ΑΕ Λευκίμμης  – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
Εδεσσαϊκός  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Μακεδονικός  – Κοζάνη
8η αγωνιστική
ΑΕΠ Κοζάνης  – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  – Θύελλα Σαρακηνών
ΑΣ Γιαννιτσά  – ΑΕ Λευκίμμης
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – Εδεσσαϊκός
ΟΦ Αγίου Ματθαίου  – Μακεδονικός
Ποσειδών Μηχανιώνας  – Κοζάνη
9η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  – Θύελλα Σαρακηνών
ΑΕ Λευκίμμης  – ΑΕΠ Κοζάνης
Εδεσσαϊκός  – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
Μακεδονικός  – ΑΣ Γιαννιτσά
Κοζάνη  – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ποσειδών Μηχανιώνας  – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
10η αγωνιστική
ΑΕ Λευκίμμης  – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Θύελλα Σαρακηνών  – Εδεσσαϊκός
ΑΕΠ Κοζάνης  – Μακεδονικός
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  – Κοζάνη
ΑΣ Γιαννιτσά  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
11η αγωνιστική
Εδεσσαϊκός  – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακεδονικός  – ΑΕ Λευκίμμης
Κοζάνη  – Θύελλα Σαρακηνών
Ποσειδών Μηχανιώνας  – ΑΕΠ Κοζάνης
ΟΦ Αγίου Ματθαίου  – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – ΑΣ Γιαννιτσά

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική