fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Η τελική ευθεία της Γ Εθνικής : Οι ομάδες που υποβιβάστηκαν μαθηματικά και οι τρεις πρωταθλητές

Η τελική ευθεία της Γ Εθνικής : Οι ομάδες που υποβιβάστηκαν μαθηματικά και οι τρεις πρωταθλητές

Δείτε τις βαθμολογίες των ομίλων της Γ’ Εθνικής και τις πρώτες ομάδες που εξασφάλισαν τον τίτλο.

Καθοριστικά παιχνίδια διεξήχθησαν λοιπόν χθες  στη Γ’ Εθνική, καθώς προέκυψαν οι πρώτοι πρωταθλητές των ομίλων.

Τέσσερις ομάδες έκλεισαν… θέση στους αγώνες μπαράζ για την άνοδο στη Football League, Ποσειδών Μηχανιώνας, Αναγέννηση Καρδίτσας, Αχέρων Καναλακίου και Ηρόδοτος εξασφάλισαν μαθηματικά τον τίτλο στον όμιλό τους.

Στον 1ο όμιλο, ο Ορφέας Ξάνθης μπήκε σε περιπέτειες μετά την εντός έδρας ήττα του και θέλει νίκη την τελευταία αγωνιστική, για να μην του φάει την κορυφή ο Ηρακλής που καιροφυλακτεί.

Στον 2ο όμιλο, ο Ποσειδών Μηχανιώνας κάνει όνειρα για τα μπαράζ ανόδου στη Football League. Στον 3ο όμιλο, η Αναγέννηση Καρδίτσας επικράτησε 3-1 της ΑΕ Καρίτσας στο ντέρμπι κορυφής και κατέκτησε τον τίτλο.

Στον 5ο όμιλο, ο Αχέρων Καναλακίου εκμεταλλεύτηκε τη γκέλα του Τηλυκράτη και αναδείχτηκε πρωταθλητής. Στον 6ο όμιλο, ο Πανιώνιος διατηρήθηκε πρώτος και στο +4, με την Ηλιούπολη να κάνει το ρεπό της.

Στον 10ο όμιλο, ο Ηρόδοτος πήρε τη νίκη και την πρωτιά στον όμιλο, επικρατώντας δύσκολα 1-0 του Αγίου Νικολάου στο ντέρμπι της προτελευταίας αγωνιστικής.

Αναλυτικά τώρα… 

Μπήκαμε πλέον στην τελική ευθεία για το πρωτάθλημα της Γ Εθνικής, που λόγω του Covid-19, ολοκληρώνεται φέτος σε έναν γύρο.

(από το Sportsup)

Όσον αφορά τη μάχη της πρωτιάς και τις ομάδες που θα συμμετέχουν στα μπαράζ ανόδου, εκτός του Ποσειδώνα Μηχανιώνας στον 2ο όμιλο που την έχει εξασφαλίσει την προηγούμενη αγωνιστική, σήμερα (30/5) ακολούθησαν η Αναγέννηση Καρδίτσας (3ος όμιλος) και ο Ηρόδοτος στον 10ο.

Ακολουθούν σημαντικά και κρίσιμα παιχνίδια για να συμπληρωθεί το παζλ των 10 ομάδων που θα αγωνιστούν στα μπαράζ ανόδου στη Football League ενώ την ίδια ώρα, αυτές που έχουν αποχαιρετίσει την κατηγορία μετά τα σημερινά ματς είναι μέχρι στιγμής 22.

1ος όμιλος (απομένει μία αγωνιστική)

Ο Ορφέας Ξάνθης θέλει νίκη στο τελευταίο ματς κόντρα στην υποβιβασμένη Αναγέννηση Θαλασσιάς για να εξασφαλίσει την πρώτη θέση. Ο Ηρακλής που ακολουθεί στο -2, πρέπει οπωσδήποτε να επικρατήσει εκτός έδρας της ΑΕ Αμπελοκήπων (η ομάδα της Δράμας μόνο με νίκη ελπίζει σε παραμονή) και ταυτόχρονα να ηττηθεί ο Ορφέας για να «κλέψει» την πρώτη θέση.

Την ίδια ώρα, Αναγέννηση Θαλασσιάς και Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου έχουν αποχαιρετίσει και μαθηματικά την κατηγορία.

Η τελευταία αγωνιστική (6/6)
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός
Άρης Αβάτου – ΑΕ Διδυμοτείχου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – ΑΕ Ευόσμου  0-3 α.α.
Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σαπών
Αετός Οφρυνίου – Εθνικός Σοχού
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ορφέας Ξάνθης 14 10 2 2 24 10 14 32
2 Ηρακλής Αμπελοκήπων 14 9 3 2 27 7 20 30
3 Αετός Οφρυνίου 14 8 3 3 26 10 16 27
4 Πανδραμαϊκός 14 8 1 5 18 11 7 25
5 Απόλλων Παραλιμνίου 14 7 2 5 16 10 6 23
6 Νέστος Χρυσούπολης 14 6 5 3 15 9 6 23
7 Ένωση Αλεξ/πολης 14 6 4 4 20 16 4 22
8 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 14 7 1 6 17 20 -3 22
9 Εθνικός Σοχού 14 4 7 3 17 12 5 19
10 Άρης Αβάτου 14 5 3 6 16 11 5 18
11 Ελπίδα Σαπών 14 5 3 6 16 18 -2 18
12 ΑΕ Ευόσμου 14 4 5 5 13 18 -5 17
13 ΑΕ Αμπελοκήπων 14 5 2 7 18 24 -6 17
14 ΑΕ Διδυμοτείχου 14 5 1 8 16 17 -1 16
15 Αναγέννηση Θαλασσιάς 14 2 0 12 8 35 -27 6
16 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 5 0 0 5 2 14 -12 0

 

2ος όμιλος (απομένει μία αγωνιστική)

Ο Ποσειδώνας Μηχανιώνας είναι πρωταθλητής του ομίλου, επομένως το ενδιαφέρον στρέφεται στη μάχη της παραμονής. Ο ΠΟ Ν. Καλλικράτειας, ο Εθνικός Γιαννιτσών, ο ΠΑΟ Κουφαλίων και ο ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας αποχαιρέτισαν την κατηγορία, όπως επίσης και ο Αετός Βαρβάρας, παρά το γεγονός πως σήμερα σημείωσε την πιο ευρεία νίκη του (6-3 τον ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας) στο πρωτάθλημα.

Η τελευταία αγωνιστική (6/6)
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θερμαϊκός Θέρμης
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Εδεσσαϊκός – Ποσειδών Μηχανιώνας
Νίκη Αγκαθιάς – Αετός Βαρβάρας
Αναγέννηση Πλαγιάς – Θύελλα Σαρακηνών
Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Γιαννιτσών
Μακεδονικός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ρεπό : ΠΑΟ Κουφαλίων

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 13 12 1 0 27 6 21 37
2 Θύελλα Σαρακηνών 13 8 2 3 22 13 9 26
3 Θερμαϊκός 13 8 1 4 24 14 10 25
4 Αγροτικός Αστέρας 13 7 1 5 20 19 1 22
5 Μακεδονικός 13 5 6 2 22 10 12 21
6 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 13 6 3 4 20 13 7 21
7 Εδεσσαϊκός 13 6 2 5 16 19 -3 20
8 Αναγέννηση Πλαγιάς 13 5 4 4 18 11 7 19
9 Αναγέννηση Γιαννιτσών 13 6 1 6 19 15 4 19
10 Νίκη Αγκαθιάς 13 5 2 6 12 14 -2 17
11 Αετός Βαρβάρας 13 4 2 7 19 24 -5 14
12 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 13 3 3 7 13 19 -6 12
13 Εθνικός Γιαννιτσών 13 3 2 8 15 23 -8 11
14 ΠΑΟ Κουφαλίων 14 1 5 8 8 22 -14 8
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 13 1 1 11 10 43 -33 4

 

3ος όμιλος (απομένει μία αγωνιστική)

Το ντέρμπι κορυφής σήμερα ανέδειξε νικήτρια την Αναγέννηση Καρδίτσας, η οποία θα αγωνιστεί στα μπαράζ ανόδου. Την ίδια ώρα, τους ΑΣ Μετέωρα και Μακεδονικό Φούφα θα ακολουθήσουν στα τοπικά πρωταθλήματα ο Οικονόμος Τσαριτσάνης, ο Ερμής Αμυνταίου και ο Δίας Δίου.

Η τελευταία αγωνιστική (6/6)
ΠΟ Ελασσόνας – ΠΟ Φήκης
Δίας Δίου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής Λάρισας
Κοζάνη – ΑΟ Σελλάνων
Αετός Μακρυχωρίου – ΑΕ Καρίτσας
ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό : Ατρόμητος Παλαμά

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Καρδίτσας 13 11 2 0 39 5 34 35
2 ΑΕ Καρίτσας 13 10 2 1 26 6 20 32
3 Αετός Μακρυχωρίου 13 7 3 3 23 9 14 24
4 Ατρόμητος Παλαμά 14 6 4 4 17 14 3 22
5 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 13 7 1 5 15 17 -2 22
6 Ηρακλής Λάρισας 13 6 2 5 23 14 9 20
7 ΠΟ Φήκης 13 6 2 5 21 14 7 20
8 Κοζάνη 13 5 5 3 16 15 1 20
9 ΑΟ Σελλάνων 13 5 1 7 15 14 1 16
10 ΠΟ Ελασσόνας 13 4 4 5 13 15 -2 16
11 Δίας Δίου 13 3 4 6 11 22 -11 13
12 Ερμής Αμυνταίου 13 3 3 7 10 33 -23 12
13 Οικονόμος Τσαριτσάνης 13 2 3 8 12 26 -14 9
14 ΑΣ Μετέωρα 13 1 4 8 8 22 -14 7
15 Μακεδονικός Φούφα 13 2 0 11 9 32 -23 6

 

4ος όμιλος (απομένει μία αγωνιστική)

Ο Διαγόρας Στεφανοβικείου έχει 19 βαθμούς και την Κυριακή 6/6 υποδέχεται τον αδιάφορο ΑΟ Νέας Αρτάκης. Ο δεύτερος Ηρακλής Ψαχνών, δύο βαθμούς πίσω, υποδέχεται τον επίσης αδιάφορο Αμβρυσσέα Διστόμου, που έχει παραμείνει στην κατηγορία.

Έχει υποβιβαστεί μαθηματικά ο Οπούντιος Μαρτίνου.

Η τελευταία αγωνιστική (6/6)
Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Νέας Αρτάκης
ΑΠΟ Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΟ Υπάτου – Οπούντιος Μαρτίνου
Ηρακλής Ψαχνών – Αμβρυσσέας Διστόμου
Θησέας Αγριάς – ΓΣ Αλμυρού
Ρεπό: Φωκικός

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 9 6 1 2 17 5 12 19
2 Ηρακλής Ψαχνών 9 5 2 2 13 8 5 17
3 ΑΟ Νέας Αρτάκης 9 4 4 1 14 8 6 16
4 ΑΟ Υπάτου 9 3 6 0 8 3 5 15
5 Αμβρυσσέας Διστόμου 9 4 2 3 7 7 0 14
6 Θησέας Αγριάς 9 2 5 2 13 12 1 11
7 Φωκικός 10 3 2 5 9 14 -5 11
8 ΑΠΟ Αταλάντη 9 3 1 5 12 12 0 10
9 Δήμητρα Ευξεινούπολης 9 2 4 3 6 6 0 10
10 ΓΣ Αλμυρού 9 2 3 4 6 9 -3 9
11 Οπούντιος Μαρτίνου 4 1 0 3 1 7 -6 3

 

5ος όμιλος (απομένουν δύο αγωνιστικές)

Ο Αχέρων Καναλακίου αύξησε τη διαφορά στους τέσσερις βαθμούς από την ΑΕ Λευκίμμης, που προσπέρασε τον Τηλυκράτη στη δεύτερη θέση. Οι πρωτοπόροι αγωνίζονται εντός με ΠΑΣ Πρέβεζα και ΑΕ Μεσολογγίου, ενώ οι νησιώτες υποδέχονται τον Παναγρινιακό και μεταβαίνουν την τελευταία αγωνιστική στα Γρεβενά για να αντιμετωπίσουν τον Κτηνοτροφικό Αστέρα.

Μετά τα σημερινά αποτελέσματα, η Θύελλα Μοναστηρακίου υποβιβάστηκε και μαθηματικά, απειροελάχιστες είναι οι ελπίδες για ΑΕ Μεσολογγίου και Μέγα Αλέξανδρο Καλλιθέας, ενώ την ίδια ώρα ο ΠΑΣ Πρέβεζα έχει μεν καλύτερη διαφορά τερμάτων από τις ομάδες που έχουν συγκομιδή 8 βαθμούς, που ωστόσο πρέπει να κάνει το 2×2 και ο Αμβρακικός να ηττηθεί ισάριθμες φορές.

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αχέρων Καναλακίου 11 9 1 1 27 7 20 28
2 ΑΕ Λευκίμμης 11 7 3 1 16 7 9 24
3 Τηλυκράτης 11 7 2 2 18 7 11 23
4 Κτηνοτροφικός Αστέρας 11 6 3 2 21 9 12 21
5 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 11 6 1 4 13 15 -2 19
6 Παναγρινιακός 11 4 3 4 15 12 3 15
7 Αναγέννηση Άρτας 11 4 3 4 9 9 0 15
8 Αμβρακικός Λουτρού 11 4 2 5 7 9 -2 14
9 Κέρκυρα 11 4 1 6 11 23 -12 13
10 Θύελλα Κατσικάς 11 3 3 5 9 16 -7 12
11 ΠΑΣ Πρέβεζα 11 2 5 4 10 13 -3 8
12 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 11 2 2 7 8 16 -8 8
13 ΑΕ Μεσολογγίου 11 2 2 7 5 14 -9 8
14 Θύελλα Μοναστηρακίου 11 1 1 9 14 26 -12 4

 

6ος όμιλος (απομένουν δύο αγωνιστικές)

Ο Πανιώνιος απέκτησε σαφές προβάδισμα για την πρώτη θέση, μετά τη σημερινή του νίκη κόντρα στον Φωστήρα. Η ομάδα της Νέας Σμύρνης έχει μεν ρεπό την τελευταία αγωνιστική, αλλά με νίκη στη Μύκονο την επόμενη Κυριακή, φτάνει τους 26 βαθμούς και τερματίζει πρώτη.

Την ίδια ώρα, η μάχη για την παραμονή καλά κρατεί καθώς καμία ομάδα δεν έχει υποβιβαστεί μαθηματικά.

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 9 7 2 0 18 6 12 23
2 ΓΣ Ηλιούπολης 8 6 1 1 17 8 9 19
3 Προοδευτική 8 5 1 2 13 6 7 16
4 Χαραυγιακός 8 4 2 2 12 9 3 14
5 Φωστήρας 9 4 0 5 11 11 0 12
6 Αήττητος Σπάτων 8 2 4 2 4 7 -3 10
7 Εθνικός 8 2 2 4 6 10 -4 8
8 ΑΕ Μυκόνου 8 2 1 5 8 10 -2 7
9 Πανναξιακός 8 2 1 5 8 13 -5 7
10 ΑΕ Μοσχάτου 8 1 3 4 5 13 -8 6
11 ΓΣ Μαρκό 8 0 3 5 2 11 -9 3

 

7ος όμιλος (απομένουν τρεις αγωνιστικές)

Η ΑΕ Κηφισιάς έχει ανοίξει την…ψαλίδα στους έξι βαθμούς και εκ των πραγμάτων έχει αποκτήσει προβάδισμα για την πρώτη θέση. Καμία ομάδα δεν έχει υποβιβαστεί μαθηματικά.

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Κηφισιάς 9 9 0 0 17 2 15 27
2 ΠΑΟ Ρουφ 9 7 0 2 15 6 9 21
3 Άγιος Ιερόθεος 9 5 2 2 15 6 9 17
4 Παναρκαδικός 9 5 1 3 7 6 1 16
5 ΑΕ Ερμιονίδας 9 3 4 2 9 8 1 13
6 Άρης Σκάλας 9 2 5 2 7 10 -3 11
7 Ερμής Μελιγούς 9 3 2 4 6 9 -3 11
8 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 9 2 3 4 5 10 -5 9
9 Πανγυθεατικός 9 2 2 5 7 8 -1 8
10 Ατρόμητος Χιλιομοδίου 9 2 2 5 7 16 -9 8
11 Πανναυπλιακός 10 1 4 5 8 11 -3 7
12 Μολαΐκός 9 1 4 4 6 12 -6 7
13 Κορωνίδα Κοιλάδας 9 0 4 5 3 10 -7 4

 

8ος όμιλος (απομένει μία αγωνιστική)

Μόλις μία στροφή για το τέλος και η μάχη ανάμεσα στη Θύελλα Ραφήνας και τον Αιολικό έχει συγκεκριμένα δεδομένα. Η ομάδα της Αττικής υποδέχεται τον ουραγό Πυθαγόρα Κοντακαιΐκων και με νίκη εξασφαλίζει την παρουσία στα μπαράζ, εκτός αν ο Αιολικός πετύχει στα Άνω Λιόσια έξι γκολ (!) παραπάνω από όσα πετύχουν οι «πράσινοι».

Έχουν αποχαιρετίσει την κατηγορία ο Πυθαγόρας, η Μικρασιατική Χίου και ο Αετός Λουτρών.

Η τελευταία αγωνιστική (6/6)
Μικρασιατική Χίου – Αίας Σαλαμίνας
Ακράτητος – Αιολικός
ΑΟ Πυλίου – ΑΠΟ Κερατσίνι
Πανελευσινιακός – ΑΟ Καραβάς
Αετός Λουτρών – Αστέρας Βάρης
Θύελλα Ραφήνας – Πυθαγόρας Κοντακαιΐκων

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Θύελλα Ραφήνας 10 6 4 0 19 5 14 22
2 Αιολικός 10 7 1 2 15 6 9 22
3 Αίας Σαλαμίνας 10 5 2 3 15 8 7 17
4 Αστέρας Βάρης 10 4 4 2 18 9 9 16
5 Πανελευσινιακός 10 5 1 4 20 12 8 16
6 ΑΟ Πυλίου 10 5 1 4 12 8 4 16
7 ΑΟ Καραβά 10 4 3 3 14 10 4 15
8 ΑΠΟ Κερατσίνι 10 4 2 4 11 12 -1 14
9 Ακράτητος 10 3 3 4 12 14 -2 12
10 Αετός Λουτρών 10 1 5 4 10 20 -10 8
11 Μικρασιατική Χίου 10 1 2 7 5 21 -16 5
12 Πυθαγόρας Κοντοκ. 10 0 2 8 11 37 -26 2

 

9ος όμιλος (απομένουν τρεις αγωνιστικές)

Μεγάλη η μάχη για την πρωτιά, τρεις αγωνιστικές, ενώ έχει υποβιβαστεί μαθηματικά μόνο ο ΑΟ Τσιλιβή.

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναιγιάλειος 10 5 3 2 11 7 4 18
2 ΠΑΟ Βάρδας 10 4 5 1 9 7 2 17
3 Ζάκυνθος 8 4 4 0 12 6 6 16
4 ΑΟ Διαβολιτσίου 9 5 1 3 12 10 2 16
5 Διαγόρας Βραχνεΐκων 9 5 1 3 12 10 2 16
6 Ναυπακτιακός 9 4 3 2 14 6 8 15
7 Αίας Γαστούνης 9 3 4 2 13 9 4 13
8 Αχαϊκή 9 3 4 2 6 5 1 13
9 Εθνικός Σκουλικάδου 9 4 1 4 10 10 0 13
10 Πάμισος Μεσσήνης 9 2 3 4 5 8 -3 9
11 Παλληξουριακός 9 2 1 6 4 9 -5 7
12 Θύελλα Πατρών 8 1 2 5 6 13 -7 5
13 ΑΟ Τσιλιβή 10 0 2 8 4 17 -13 2

 

10ος όμιλος (απομένει μία αγωνιστική)

Η νίκη του Ηροδότου στο ντέρμπι κορυφής, οριστικοποίησε την πρωτιά για την ομάδα της Αλικαρνασσού. Την ίδια ώρα, τέσσερις οι ομάδες που έχουν υποβιβαστεί είναι οι Αστέρας Ρεθύμνου, Άρης Ρεθύμνου, Πλατανιάς και ΑΟ Παλαιόχωρας.

Η τελευταία αγωνιστική (6/6)
Αστέρας Ρεθύμνου – Άρης Σούδας
Αλμυρός Γαζίου – Ατσαλένιος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ηρόδοτος
ΑΕ Νεάπολης – Ρεθυμνιακός
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Δαμάστας
Γιούχτας – Πλατανιάς
ΑΟ Παλαιόχωρας – Αναγέννηση Ιεράπετρας  0-3 α.α.
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Άρης Ρεθύμνου  3-0 α.α.

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ηρόδοτος 14 11 2 1 29 8 21 35
2 ΑΟ Αγίου Νικολάου 14 10 1 3 28 12 16 31
3 Ατσαλένιος 14 9 4 1 22 11 11 31
4 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 14 8 3 3 29 13 16 27
5 Αλμυρός Γαζίου 14 7 4 3 31 11 20 25
6 Γιούχτας 14 6 6 2 20 11 9 24
7 Άρης Σούδας 14 6 3 5 20 16 4 21
8 Ρεθυμνιακός 14 7 0 7 21 18 3 21
9 ΑΟ Πόρου 14 6 2 6 15 18 -3 20
10 Αναγέννηση Ιεράπετρας 14 6 1 7 30 29 1 19
11 ΑΕ Νεάπολης 14 6 1 7 14 18 -4 19
12 ΑΟ Δαμάστας 14 5 3 6 19 18 1 18
13 Αστέρας Ρεθύμνου 14 5 0 9 18 26 -8 15
14 ΑΟ Παλαιόχωρας 6 2 0 4 6 15 -9 6
15 Πλατανιάς 14 1 2 11 7 27 -20 5
16 Άρης Ρεθύμνου 6 0 0 6 1 17 -16 0

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

ΕΤΙΚΕΤΕΣ SPORTSTONOTO

More in Γ΄ Εθνική