LIVE RADIO: Ρόδος – Καλαμάτα 0-0 και Live Score Football League, Super League 2 (ΤΕΛΙΚΑ)

LiveLIVE Ραδιοφωνικά το Ασπρόπυργος – Καλαμάτα Ασπρόπυργος – Καλαμάτα και η Football League! LIVE Ραδιοφωνικά και λεπτό προς λεπτό  η αναμέτρηση Ρόδος-Καλαμάτα (15:00) και σκορ από όλους τους αγώνες για τη 4η αγωνιστική της Football League και την 20η της Super League 2. Περιγραφή αγώνα από τον Δημήτρη Δραγάτη. Σχόλιο από το στούντιο Σωτήρης Γεωργούντζος, Κώστας Γιαννάκης!

Από το Sportstonoto.gr, μέσω του Sportstonoto Radio και ραδιοφωνικά απο τον Σκαϊ Μεσσηνίας!

Θα ακολουθήσει και μέχρι τις 7 μ.μ το φοβερό βέβαια Sportstonoto Radio!!!

Χορηγοί του σημερινού Live: Καφεκοπτείο Σπίνος, First Aid Ambulance, Moto Νίκας, Καφέ Mikel, Υαλοτεχνική Βασιλόπουλος, Λαδορίγανη, Shoe Center, Οινοδημιουργίες Νινιός.

[Πατήστε το play στο ραδιοφωνικό πλαίσιο ή σε αυτό του youtube για να ακούσετε live – Η σελίδα ανανεώνεται αυτόματα – σε περίπτωση που “παγώσει” η εφαρμογή του live blog ξαναφορτώστε τη σελίδα]