Ακολουθήστε μας

Λακωνία

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣ Λακωνίας του Σαββατοκύριακου…

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων 10-11 Νοεμβρίου, στα τοπικά της ΕΠΣ Λακωνίας, έχει ως εξής:

 

8 ΝΟΕ 2018  ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ, ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ, ΜΟΛΑΪΚΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ, ΤΟΠΙΚΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

Α΄ Κατηγορία

(4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ    ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ              Σάββατο               10/11/18             15:00     ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.

ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ        ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ      Σάββατο              10/11/18               15:00     ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.

ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ             ΑΜΥΚΛΩΝ           Σάββατο              10/11/18               15:00     ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.

ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ        ΕΛΟΥΣ «Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ» Κυριακή               11/11/18               15:00     ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ               ΣΥΚΕΑΣ  Κυριακή               11/11/18             15:00               ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.

Α1΄ Κατηγορία

(4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ        ΕΛΟΥΣ «Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ» Σάββατο              10/11/18               15:00     ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.

ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ     ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ         Σάββατο              10/11/18             15:00               ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.

Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ   ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ       Κυριακή               11/11/18             15:00               ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ     ΑΣΩΠΟΥ               Κυριακή               11/11/18             15:00               ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.

Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ           ΑΜΥΚΛΩΝ           Κυριακή               11/11/18               15:00     ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.

Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ       ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ      Κυριακή               11/11/18             15:00               ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Β΄ Κατηγορία

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ          Σάββατο               10/11/18             15:00     ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ       ΑΜΥΚΛΩΝ           Κυριακή               11/11/18             11:00               ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ            ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ       Κυριακή               11/11/18               11:30     ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ         ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ              Κυριακή               11/11/18             15:00     ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement Prime All Day Coffee Bar
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Λακωνία