fbpx
Ακολουθήστε μας

Λακωνία

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣ Λακωνίας του Σαββατοκύριακου…

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣ Λακωνίας του Σαββατοκύριακου…

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων 10-11 Νοεμβρίου, στα τοπικά της ΕΠΣ Λακωνίας, έχει ως εξής:

 

8 ΝΟΕ 2018  ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ, ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ, ΜΟΛΑΪΚΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ, ΤΟΠΙΚΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

Α΄ Κατηγορία

(4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ    ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ              Σάββατο               10/11/18             15:00     ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.

ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ        ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ      Σάββατο              10/11/18               15:00     ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.

ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ             ΑΜΥΚΛΩΝ           Σάββατο              10/11/18               15:00     ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.

ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ        ΕΛΟΥΣ «Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ» Κυριακή               11/11/18               15:00     ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ               ΣΥΚΕΑΣ  Κυριακή               11/11/18             15:00               ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.

Α1΄ Κατηγορία

(4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ        ΕΛΟΥΣ «Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ» Σάββατο              10/11/18               15:00     ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.

ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ     ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ         Σάββατο              10/11/18             15:00               ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.

Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ   ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ       Κυριακή               11/11/18             15:00               ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ     ΑΣΩΠΟΥ               Κυριακή               11/11/18             15:00               ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.

Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ           ΑΜΥΚΛΩΝ           Κυριακή               11/11/18               15:00     ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.

Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ       ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ      Κυριακή               11/11/18             15:00               ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Β΄ Κατηγορία

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ          Σάββατο               10/11/18             15:00     ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ       ΑΜΥΚΛΩΝ           Κυριακή               11/11/18             11:00               ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ            ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ       Κυριακή               11/11/18               11:30     ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ         ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ              Κυριακή               11/11/18             15:00     ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Λακωνία