Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α΄, Α1 και Β΄ Τοπική Μεσσηνίας των αγώνων του Σαββατοκύριακου (23-24/11):
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ | ΜΕΛΙΓΑΛΑ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ. | |
2. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε. | |
3. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. | |
4. | ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | |
5. | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | |
6. | Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η. | |
7. | Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ. | |
8. | ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ | ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η. | |
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ | ΔΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ. | |
10. | ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ | ΑΡΙΟΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | |
11. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. | |
12. | ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΚΟΡΩΝΗΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | |
13. | Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | |
14. | ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε. | |
15. | ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 18:00 | ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΡΑΠΗΣ Ε. | |
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ. | |
17. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 18:00 | ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π. | |
18. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 11:30 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ. | |
19. | Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
20. | Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ | Δευτέρα | 25/11/19 | 15:00 | ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΡΑΠΗΣ Ε. | |
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ | ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ. | |
22. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΒΑΛΥΡΑΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 11:00 | ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε. | |
23. | Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 11:00 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
24. | ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 11:00 | ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. | |
25. | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ | Κυριακή | 24/11/19 | 11:30 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ. | |
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
26. | Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ | ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | |
27. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | – | – | – | – | – | |
28. | ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 24/11/19 | 11:30 | ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ. | |
29. | Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ. | |
30. | ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. | |
loading...
Click to comment
Advertisement
Γ΄ Εθνική
Γ’ Εθνική: Τα ματς της ημέρας (28/4)
Super league 2
Στη Super League o Ηρακλής μέσω Μυτιληναίου και Βόλου;
Η Στήλη του Σωτήρη
Μαύρη Θύελλα: Το πε και το κάνει πράξη ο Νίκος Αναστόπουλος
Super league 2
Ηρακλής: Έτσι αποχωρεί ο Μονεμβασιώτης…
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Πρόσφατα άρθρα
- Η αθλητική δημοσιογραφία πενθεί για τον Στράτο Σεφτελή
- Livestream Χανιά – Καλαμάτα | ACTION 24 (14:45)
- Σωτήρη συλλυπητήρια – το sportstonoto πενθεί, αναβολή μεταδόσεων
- Γ’ Εθνική: Τα ματς της ημέρας (28/4)
- Τα πρωτοσέλιδα των αθλητικών εφημερίδων | 28/04/2024
- Super League 2: Τελευταίο “χαρτί” για Χανιά, για το γόητρο η Καλαμάτα
Addurl.gr – Κατάλογος Επιχειρήσεων
Advertisement
Δες ακόμη…
-
Βίντεο
/ 1 εβδομάδα agoΈκκληση σε Μεντιλίμπαρ από Σωτήρη: “ΟΧΙΙΙΙ… Ρέτσο με Άστον Βίλα!!!” (video)
Η ανάρτηση του Σωτήρη Γεωργούντζου στα σόσιαλ μίντια, λίγο μετά το ΕΠΟΣ του Ολυμπιακού...
By sportstonoto -
Η Ώρα του Σωτήρη
/ 2 εβδομάδες agoΟ Βαγγέλης Ιωάννου στην “Ώρα του Σωτήρη”: “Ο Αναστόπουλος θα ανεβάσει την Καλαμάτα στην Super League” (+video)
Για όλους και για όλα μίλησε ο Βαγγέλης Ιωάννου την Δευτέρα το βράδυ, στην...
Advertisement