fbpx
Connect with us

Μεσσηνία

ΕΠΣ Μεσσηνίας: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ Μεσσηνίας: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Αναλυτικά οι διαιτητές σε όλα τα πρωταθλήματα της Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
2. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
3. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
4. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
5. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
6. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
7. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
8. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
10. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
11. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΑΚΗΣ Ν.
12. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
13. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
14. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
15. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 02/02/20 18:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε.Ο Κ-12 (5ος ομιλος)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ Τετάρτη 05/02/20 10:00
17. ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ ΕΠΣ Αχαϊας “Α. Κάνιστρας” Τετάρτη 05/02/20 12:30
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε.Ο Κ-14 (5ος ομιλος)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ Τετάρτη 05/02/20 11:30
19. ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ ΕΠΣ Αχαϊας “Α. Κάνιστρας” Τετάρτη 05/02/20 14:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Σάββατο 01/02/20 10:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
21. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Σάββατο 01/02/20 12:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
22. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 02/02/20 12:00 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία