Γ’ Εθνική-4ος όμιλος: Τα αποτελέσματα των αγώνων της Τετάρτης

Δείτε τώρα και τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων της εμβόλιμης αγωνιστικής στον 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής, με τον ΑΟ Διαβολιτσίου να χάνει  ηρωικά και πολύ δύσκολα παρακαλώ εκτός έδρας  από τον  ΑΟ Καναλακίου  με 2-1!
Με δυνατές αναμετρήσεις συνεχίστηκε η δράση στον 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής και την εμβόλιμη 8η αγωνιστική.

Ο Αχέρων Καναλακίου δυσκολεύτηκε, αλλά επικράτησε 2-1 του ΑΟ Διαβολιτσίου, αποτέλεσμα που τον κράτησε στην πρώτη θέση της βαθμολογίας. Η Αναγέννηση Άρτας πήρε μεγάλη νίκη με 2-1 επί του Τηλυκράτη, ο οποίος έχασε πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο.

Ο Παναγρινιακός επικράτησε με ανατροπή 2-1 του Αίαντα Γαστούνης, με τον σκόρερ των δύο τερμάτων Τσοπανά, να αποβάλλεται και να αφήνει την ομάδα του με δέκα παίκτες για το τελευταίο 15λεπτο του αγώνα.
Στη Ναύπακτο, ο τοπικός Αστέρας επικράτησε 1-0 του Παναιγιαλείου με γκολ στο φινάλε, ενώ ο ΠΑΟ Βάρδας επικράτησε 1-0 του Εθνικού Σκουλικάδου.