fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Γ’ Εθνική: Η κλήρωση του 3ου ομίλου – Το πρόγραμμα

Γ’ Εθνική: Η κλήρωση του 3ου ομίλου – Το πρόγραμμα

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Με 14 ομάδες των Ενώσεων Τρικάλων, Αιτωλοακαρνανίας, Βοιωτίας, Πρέβεζας/Λευκάδας, Εύβοιας, Ζακύνθου, Κέρκυρας και Δυτικής Αττικής θα πραγματοποιηθεί φέτος ο 3ος όμιλος της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου  – Χαλκίδα
Τηλυκράτης  – Απόλλων Πάργας
Αστέρας Πετριτή  – Ζάκυνθος
Βύζας Μεγάρων  – Φήκη
Τρίκαλα  – Πανελευσινιακός
Διγενής Νεοχωρίου  – ΑΕ Λευκίμμης
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Παναγρινιακός
2η αγωνιστική
Τηλυκράτης  – ΑΟ Υπάτου
Χαλκίδα  – Αστέρας Πετριτή
Απόλλων Πάργας  – Βύζας Μεγάρων
Ζάκυνθος  – Τρίκαλα
Φήκη  – Διγενής Νεοχωρίου
Πανελευσινιακός  – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Λευκίμμης  – Παναγρινιακός
3η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου  – Αστέρας Πετριτή
Βύζας Μεγάρων  – Τηλυκράτης
Τρίκαλα  – Χαλκίδα
Διγενής Νεοχωρίου  – Απόλλων Πάργας
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Ζάκυνθος
Παναγρινιακός  – Φήκη
ΑΕ Λευκίμμης  – Πανελευσινιακός
4η αγωνιστική
Βύζας Μεγάρων  – ΑΟ Υπάτου
Αστέρας Πετριτή  – Τρίκαλα
Τηλυκράτης  – Διγενής Νεοχωρίου
Χαλκίδα  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Απόλλων Πάργας  – Παναγρινιακός
Ζάκυνθος  – ΑΕ Λευκίμμης
Φήκη  – Πανελευσινιακός
5η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου  – Τρίκαλα
Διγενής Νεοχωρίου  – Βύζας Μεγάρων
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Αστέρας Πετριτή
Παναγρινιακός  – Τηλυκράτης
ΑΕ Λευκίμμης  – Χαλκίδα
Πανελευσινιακός  – Απόλλων Πάργας
Φήκη  – Ζάκυνθος
6η αγωνιστική
Διγενής Νεοχωρίου  – ΑΟ Υπάτου
Τρίκαλα  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Βύζας Μεγάρων  – Παναγρινιακός
Αστέρας Πετριτή  – ΑΕ Λευκίμμης
Τηλυκράτης  – Πανελευσινιακός
Χαλκίδα  – Φήκη
Απόλλων Πάργας  – Ζάκυνθος
7η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναγρινιακός  – Διγενής Νεοχωρίου
ΑΕ Λευκίμμης  – Τρίκαλα
Πανελευσινιακός  – Βύζας Μεγάρων
Φήκη  – Αστέρας Πετριτή
Ζάκυνθος  – Τηλυκράτης
Απόλλων Πάργας  – Χαλκίδα
8η αγωνιστική
Παναγρινιακός  – ΑΟ Υπάτου
Ναυπακτιακός Αστέρας  – ΑΕ Λευκίμμης
Διγενής Νεοχωρίου  – Πανελευσινιακός
Τρίκαλα  – Φήκη
Βύζας Μεγάρων  – Ζάκυνθος
Αστέρας Πετριτή  – Απόλλων Πάργας
Τηλυκράτης  – Χαλκίδα
9η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου  – ΑΕ Λευκίμμης
Πανελευσινιακός  – Παναγρινιακός
Φήκη  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ζάκυνθος  – Διγενής Νεοχωρίου
Απόλλων Πάργας  – Τρίκαλα
Χαλκίδα  – Βύζας Μεγάρων
Αστέρας Πετριτή  – Τηλυκράτης
10η αγωνιστική
Πανελευσινιακός  – ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Λευκίμμης  – Φήκη
Παναγρινιακός  – Ζάκυνθος
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Απόλλων Πάργας
Διγενής Νεοχωρίου  – Χαλκίδα
Τρίκαλα  – Τηλυκράτης
Βύζας Μεγάρων  – Αστέρας Πετριτή
11η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου  – Φήκη
Ζάκυνθος  – Πανελευσινιακός
Απόλλων Πάργας  – ΑΕ Λευκίμμης
Χαλκίδα  – Παναγρινιακός
Τηλυκράτης  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Αστέρας Πετριτή  – Διγενής Νεοχωρίου
Τρίκαλα  – Βύζας Μεγάρων
12η αγωνιστική
Ζάκυνθος  – ΑΟ Υπάτου
Φήκη  – Απόλλων Πάργας
Πανελευσινιακός  – Χαλκίδα
ΑΕ Λευκίμμης  – Τηλυκράτης
Παναγρινιακός  – Αστέρας Πετριτή
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Βύζας Μεγάρων
Διγενής Νεοχωρίου  – Τρίκαλα
13η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου  – Απόλλων Πάργας
Χαλκίδα  – Ζάκυνθος
Τηλυκράτης  – Φήκη
Αστέρας Πετριτή  – Πανελευσινιακός
Βύζας Μεγάρων  – ΑΕ Λευκίμμης
Τρίκαλα  – Παναγρινιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Διγενής Νεοχωρίου

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement

More in Γ΄ Εθνική