fbpx
Ακολουθήστε μας

Α΄ Μεσσηνίας

Οι διαιτητές σε Α και Α1 Μεσσηνίας

Οι διαιτητές σε Α και Α1 Μεσσηνίας
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 05/10/19 16:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
2. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 05/10/19 16:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.
3. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 16:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 06/10/19 16:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
5. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 06/10/19 16:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
6. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 06/10/19 16:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 06/10/19 16:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
8. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 06/10/19 16:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
3η αγωνιστική
9. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 12/10/19 15:30
10. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 12/10/19 15:30
11. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 12/10/19 15:30
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
13. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 05/10/19 16:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
14. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 05/10/19 16:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
15. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 05/10/19 16:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
16. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 06/10/19 16:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
17. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 06/10/19 16:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
18. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 16:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Α΄ Μεσσηνίας