fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Α’ Μεσσηνίας

(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 26/10/19 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
2. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 26/10/19 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
3. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
4. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
5. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
6. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
7. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
8. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 26/10/19 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
10. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Σάββατο 26/10/19 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
11. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 26/10/19 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
12. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 26/10/19 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
13. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΑΡΙΟΣ Σάββατο 26/10/19 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
14. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
15. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 26/10/19 15:30 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΑΙ Α.
17. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 26/10/19 15:30 Αναβλήθηκε
18. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 27/10/19 15:30 Αναβλήθηκε
19. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
20. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
1η αγωνιστική
21. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Τετάρτη 30/10/19 18:30
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 26/10/19 15:30 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
23. ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 26/10/19 15:30 ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
24. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 26/10/19 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
25. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 27/10/19 11:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
26. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 26/10/19 15:30 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
28. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 26/10/19 15:30 ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
29. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 27/10/19 12:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
30. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
31. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 26/10/19 10:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
33. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 26/10/19 12:00 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
34. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 26/10/19 12:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία