fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές στην ΕΠΣ Μεσσηνίας, το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στην ΕΠΣ Μεσσηνίας, όπως τους ανακοίνωσε πριν λίγο η άριστη Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΜ,  με πρόεδρο τον έμπειρο, πρώην βέβαια ρέφερι Super League, Γιώργο Μπλάνα, έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο09/11/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
2.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο09/11/1915:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π.
3.ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο09/11/1915:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
4.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή10/11/1915:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
5.Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή10/11/1915:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
6.ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή10/11/1915:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
7.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚυριακή10/11/1915:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
8.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή10/11/1915:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο09/11/1915:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
10.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΡΙΟΣΣάββατο09/11/1915:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
11.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο09/11/1915:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
12.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή10/11/1915:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
13.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
14.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
15.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή10/11/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο09/11/1915:00ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
17.ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚυριακή10/11/1911:00, ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
18.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή10/11/1911:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
19.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή10/11/1915:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
20.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Δευτέρα11/11/1915:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
2η αγωνιστική
21.ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Τετάρτη13/11/1915:00
22.Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΤετάρτη13/11/1915:00
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο09/11/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
24.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
25.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο09/11/1915:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΑΜΑΙ Α.
26.ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή10/11/1911:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
27.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή10/11/1911:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο09/11/1900:00
29.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο09/11/1915:00, ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
30.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο09/11/1915:00, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
31.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο09/11/1915:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
32.ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή10/11/1915:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο09/11/1910:00ΓΑΚΗΣ Ν.
34.Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο09/11/1910:00, ΑΡΑΠΗΣ Ε.
35.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο09/11/1912:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία