fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Μεσσηνίας του Σαββατοκύριακου…

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Μεσσηνίας του Σαββατοκύριακου…

Οι διαιτητές των αγώνων  και των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Μεσσηνίας, του Σαββατοκύριακου, έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019

(10η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ          Σάββατο              01/12/18               15:00     ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
  2. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ         Κυριακή               02/12/18               15:00     ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
  3. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”         Κυριακή               02/12/18             15:00     ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
  4. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΠΥΛΟΥ  Κυριακή               02/12/18             15:00               ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
  5. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ        Κυριακή               02/12/18               15:00     ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
  6. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή               02/12/18               15:00
  7. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ               Κυριακή               02/12/18             15:00     ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.
  8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”               Κυριακή               02/12/18             15:00     ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν.

Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(9η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ Σάββατο              01/12/18             00:00
  2. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ       Σάββατο              01/12/18               15:00     ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
  3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ        Σάββατο              01/12/18               15:00     ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
  4. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ          Σάββατο               01/12/18             15:00     ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
  5. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ            Κυριακή               02/12/18               15:00     ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
  6. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ          Κυριακή               02/12/18               15:00     ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
  7. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Κυριακή               02/12/18             18:00     ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

(8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΑΡΙΟΣ    Σάββατο              01/12/18             15:00               ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
  2. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Σάββατο               01/12/18             15:00     ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
  3. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ               Σάββατο              01/12/18             15:00     ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
  4. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή               02/12/18             12:00     ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
  5. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ           Κυριακή               02/12/18               15:00     ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
  6. Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ    Κυριακή               02/12/18               15:00

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

(8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο              01/12/18             15:00               ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
  2. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ               Σάββατο              01/12/18             18:00     ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
  3. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Κυριακή               02/12/18             11:00     ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
  4. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ      Κυριακή               02/12/18             15:00     ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
  5. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ    Κυριακή               02/12/18             15:00     ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΚΑΜΑΙ Α.
  6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα               03/12/18             15:00

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(5η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο               01/12/18             15:00     ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
  2. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ               Κυριακή               02/12/18             11:00     ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β.
  3. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ   Κυριακή               02/12/18             15:00               ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
  4. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Δευτέρα               03/12/18               15:00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2018-2019

(6η φάση)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥ  Τετάρτη               05/12/18               15:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14

(5η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ             Σάββατο               01/12/18             10:00     ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
  2. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”               Σάββατο              01/12/18             10:00     ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
  3. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣ          Σάββατο              01/12/18               10:00     ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
  4. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ       Σάββατο              01/12/18               12:00     ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
  5. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Σάββατο               01/12/18             12:00     ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
  6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Σάββατο               01/12/18             12:00     ΚΑΜΑΙ Α., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία