fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΜ του Σαββατοκύριακου…

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΜ του Σαββατοκύριακου…

Οι διαιτητές όλων των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Μεσσηνίας, του Σαββατοκύριακου, έχουν ως εξής:

Θυμίζουμε πως ο αγώνας της Κυπαρισσίας αναβλήθηκε, λόγω βέβαια του θανάτου των 3 νεαρών παικτών της στο τροχαίο…

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ Α ‘ΤΟΠΙΚΗΣ

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(9η αγωνιστική)

1) . Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.

2.) Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 24/11/18 18:00

3) . Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 25/11/18 15:00 Αναβλήθηκε

4. ) ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

5) . Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 25/11/18 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

6.) ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.

7.) Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΤΗΝ Α1 ΤΟΠΙΚΉ

Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(8η αγωνιστική)

1)ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.

2)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 00:00

3) Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

4)ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.

5) ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

6)ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.

6)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.

8.) ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ Β’ ΤΟΠΙΚΗΣ

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)

1) ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.

2) ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 24/11/18 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

3)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.

4) ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.

5). Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 24/11/18 15:00

6) ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Δευτέρα 26/11/18 15:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)

8). ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.

9) ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 24/11/18 15:00

10) ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

11) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.

12) Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.

13) ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)

1) Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.

2). ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 25/11/18 11:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.

3) ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ = 0-3 Χ. Α.

4). ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14

(4η αγωνιστική)

1) ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 24/11/18 10:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
2). ΑΠΣ ΑΡΙΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 24/11/18 10:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
3). ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 24/11/18 10:00 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
4) ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 24/11/18 12:00 Αναβλήθηκε
5)ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 24/11/18 12:00 ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία