Ότι να’ ναι! 11-0 ο ΠΑΣ Γιάννινα ομαδα του τοπικού στην Πολωνία…

Ότι  να’ ναι! 11-0   ο ΠΑΣ Γιάννινα ομαδα του τοπικού στην Πολωνία…

Σαρωτικός στο φιλικό με την Ραντόμιακ ο ΠΑΣ Γιάννινα, με την ομάδα του Θανάση Στάικου να επικρατεί με 11-0 σε νέο φιλικό παιχνίδι, με αντίπαλο ομάδα του…  τοπικού  στην Πολωνία!!! Ότι να’ ναι…

Μεγάλη σε έκταση νίκη για τον ΠΑΣ Γιάννινα στο δεύτερο φιλικό επί πολωνικού εδάφους. Οι Ηπειρώτες επικράτησαν με 11-0 της Ραντόμιακ, με το σκορ του πρώτου ημιχρόνου να είναι 5-0. Τα γκολ στο πρώτο μέρος πέτυχαν οι Κόντε δύο και από ένα οι Παντελάκης, Παμλίδης και Τζίνο.

Στο δεύτερο και παρά τις πολλές αλλαγές οι Κύρκος, Τζίμας δύο, Λεό, Κύρκος και Λώλης διαμόρφωσαν το τελικό 11-0.
Ενδεκάδα Α’ Ημιχρόνου: Κλέιμαν, Σόρια, Παντελάκης, Εραμούσπε, Κιάκος, Καραχάλιος, Τζίνο, Ριένστρα, Ροσέρο, Παμλίδης, Κόντε

Ενδεκάδα Β’ Ημιχρόνου: Αθανασίου (80′ Βρακάς), Πανάγου, Ναούμης, Μπακαδήμας (72′ Λώλης Ν.), Μπροταγκαράι, Μπιλμπάο, Λιάσος, Λώλης, Κύρκος (72′ Φοφανά), Τζίμας (72′ Μπεγκάλα), Λεό