Ότι  να’ ναι ο Γιαννάκης Οκκάς που έφαγε “τεσσάρα” από  τη Μαύρη Θύελλα…

Ο τεχνικός του Ολυμπιακού Β Γιάννης Οκκάς σέ δηλώσεις του στάθηκε στην αναμέτρηση με την Καλαμάτα, όμως δεν δέχτηκε νά δηλώσει όλα αυτά πού θά διαβάσετε στα τοπικά ΜΜΕ…

Και βέβαια  – δήλωσε- και αυτός  όλο κοτσάνες.  Δεν υπάρχει φυσικά  προπονητής… Οκκάς! Τραγικός….

ΑΝΑΛΥΤΙΚΆ ΌΣΑ ΕΊΠΕ!!!!!

«Βρεθήκαμε στο ματς να χάνουμε 1-0 από μια στατική φάση μετά από μία δική μας ασυνεννοησία και ενώ ήταν ένα ισορροπημένο πρώτο ημίχρονο.

Στο δεύτερο ημίχρονο βάλαμε περισσότερη πίεση στο παιχνίδι μας για να μπορέσουμε να φτάσουμε στην ισοφάριση, αλλά δυστυχώς κόντρα στη ροή του αγώνα δεχτήκαμε το δεύτερο γκολ, το οποίο όμως θέλουμε να δούμε ξανά για να διαπιστώσουμε αν υπάρχει κάποια παράβαση και περίπτωση οφσάιντ, με αποτέλεσμα να μείνουμε πίσω με δύο γκολ και να μην έχουμε σωστή αντίδραση στη συνέχεια. Ρισκαραμε στο τέλος, αλλά δυστυχώς δεν καταφέραμε κάτι στον αγώνα»