fbpx
Ακολουθήστε μας

Γ΄ Εθνική

Το πρόγραμμα όλων των Ομίλων της Γ΄ Εθνικής

Πραγματοποιήθηκε πριν από λίγο η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής για τη σεζόν 2019-20. Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των ομίλων:

Γ’ Εθνική – 1ος ‘Oμιλος

1η αγωνιστική 14η
Αετός Ορφανού-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου
Ηρακλής Ζυγού-Πανσερραϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας-Απόλλων Παραλιμνίου
Πανδραμαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Θεολόγου-Ορφέας Ξάνθης
Ρεπό: Κιλκισιακός

2η αγωνιστική 15η
Κιλκισιακός-Αετός Ορφανού
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου-Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανσερραϊκός-Πανδραμαϊκός
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Θεολόγου
Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης
Ρεπό: Ηρακλής Ζυγού

3η αγωνιστική 16η
Αετός Ορφανού-Κεραυνός Πέρνης
Ηρακλής Ζυγού-Κιλκισιακός
Δόξα Κάτω Καμήλας-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Θεολόγου-Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης-Πανσερραϊκός
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Πανδραμαϊκός

4η αγωνιστική 17η
Ηρακλής Ζυγού-Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης-Δόξα Κάτω Καμήλας
Κιλκισιακός-Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Δόξα Θεολόγου
Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

5η αγωνιστική 18η
Αετός Ορφανού-Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανδραμαϊκός-Ηρακλής Ζυγού
Δόξα Θεολόγου-Κεραυνός Πέρνης
Ορφέας Ξάνθης-Κιλκισιακός
Νέστος Χρυσούπολης-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός-Άρης Αβάτου
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

6η αγωνιστική 19η
Πανδραμαϊκός-Αετός Ορφανού
Δόξα Κάτω Καμήλας-Δόξα Θεολόγου
Ηρακλής Ζυγού-Ορφέας Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης-Νέστος Χρυσούπολης
Κιλκισιακός-Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Πανσερραϊκός
Ρεπό: Άρης Αβάτου

7η αγωνιστική 20η
Αετός Ορφανού-Δόξα Θεολόγου
Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Κάτω Καμήλας
Απόλλων Παραλιμνίου-Ηρακλής Ζυγού
Πανσερραϊκός-Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου-Κιλκισιακός
Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης

8η αγωνιστική 21η
Ορφέας Ξάνθης-Αετός Ορφανού
Δόξα Θεολόγου-Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Κάτω Καμήλας-Πανσερραϊκός
Ηρακλής Ζυγού-Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης

9η αγωνιστική 22η
Αετός Ορφανού-Νέστος Χρυσούπολης
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης
Πανσερραϊκός-Δόξα Θεολόγου
Άρης Αβάτου-Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Ηρακλής Ζυγού
Κεραυνός Πέρνης-Κιλκισιακός
Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας

10η αγωνιστική 23η
Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης-Πανσερραϊκός
Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας-Κιλκισιακός
Ηρακλής Ζυγού-Κεραυνός Πέρνης
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου

11η αγωνιστική 24η
Αετός Ορφανού-Πανσερραϊκός
Άρης Αβάτου-Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Ορφέας Ξάνθης
Κιλκισιακός-Δόξα Θεολόγου
Κεραυνός Πέρνης-Πανδραμαϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας-Ηρακλής Ζυγού
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

12η αγωνιστική 25η
Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού
Απόλλων Παραλιμνίου-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης-Κιλκισιακός
Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης
Δόξα Θεολόγου-Ηρακλής Ζυγού
Πανδραμαϊκός-Δόξα Κάτω Καμήλας
Ρεπό: Πανσερραϊκός

13η αγωνιστική 26η
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός-Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης-Απόλλων Παραλιμνίου
Ηρακλής Ζυγού-Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας-Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Θεολόγου-Πανδραμαϊκός
Ρεπό: Αετός Ορφανού


Γ’ Εθνική – 2ος Όμιλος

1η αγωνιστική 16η

ΑΟ Σειρήνα-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός

ΠΑΣ Φλώρινα-Μ. Αλέξ. Τρικάλων

Νίκη Αγκαθιάς-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

Θερμαϊκός Θέρμης-Εδεσσαϊκός

Αστραπή Μεσοποταμίας-Αγροτικός Αστέρας

Θύελλα Σαρακηνών-Άρης Παλαιοχωρίου

Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

 

2η αγωνιστική 17η

Ποσειδών Μηχανιώνας-ΑΟ Σειρήνα

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

Μακεδονικός-Νίκη Αγκαθιάς

Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Θερμαϊκός Θέρμης

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Αστραπή Μεσοποταμίας

Εδεσσαϊκός-Άρης Παλαιοχωρίου

Αγροτικός Αστέρας-Θύελλα Σαρακηνών

Ρεπό: ΠΑΣ Φλώρινα

 

3η αγωνιστική 18η

ΑΟ Σειρήνα-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

ΠΑΣ Φλώρινα-Ποσειδών Μηχανιώνας

Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας

Αστραπή Μεσοποταμίας-Μακεδονικός

Άρης Παλαιοχωρίου-Μ. Αλέξ. Τρικάλων

Θύελλα Σαρακηνών-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

Εδεσσαϊκός-Αγροτικός Αστέρας

Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

 

4η αγωνιστική 19η

ΠΑΣ Φλώρινα-ΑΟ Σειρήνα

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Νίκη Αγκαθιάς

Ποσειδών Μηχανιώνας-Θερμαϊκός Θέρμης

Αλμωπός Αριδαίας-Αστραπή Μεσοποταμίας

Μακεδονικός-Θύελλα Σαρακηνών

Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Εδεσσαϊκός

Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

 

5η αγωνιστική 20ή

ΑΟ Σειρήνα-Νίκη Αγκαθιάς

Θερμαϊκός Θέρμης-ΠΑΣ Φλώρινα

Αστραπή Μεσοποταμίας-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

Άρης Παλαιοχωρίου-Ποσειδών Μηχανιώνας

Θύελλα Σαρακηνών-Αλμωπός Αριδαίας

Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός

Μ. Αλέξ. Τρικάλων-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

 

6η αγωνιστική 21η

Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΟ Σειρήνα

Νίκη Αγκαθιάς-Αστραπή Μεσοποταμίας

ΠΑΣ Φλώρινα-Άρης Παλαιοχωρίου

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θύελλα Σαρακηνών

Ποσειδών Μηχανιώνας-Αγροτικός Αστέρας

Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός

Μακεδονικός-Μ. Αλέξ. Τρικάλων

Ρεπό: ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

 

7η αγωνιστική 22η

ΑΟ Σειρήνα-Αστραπή Μεσοποταμίας

Άρης Παλαιοχωρίου-Θερμαϊκός Θέρμης

Θύελλα Σαρακηνών-Νίκη Αγκαθιάς

Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΣ Φλώρινα

Εδεσσαϊκός-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Ποσειδών Μηχανιώνας

Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Αλμωπός Αριδαίας

Ρεπό: Μακεδονικός

 

8η αγωνιστική 23η

Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΟ Σειρήνα

Αστραπή Μεσοποταμίας-Θύελλα Σαρακηνών

Θερμαϊκός Θέρμης-Αγροτικός Αστέρας

Νίκη Αγκαθιάς-Εδεσσαϊκός

ΠΑΣ Φλώρινα-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μ. Αλέξ. Τρικάλων

Ποσειδών Μηχανιώνας-Μακεδονικός

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

 

9η αγωνιστική 24η

ΑΟ Σειρήνα-Θύελλα Σαρακηνών

Αγροτικός Αστέρας-Άρης Παλαιοχωρίου

Εδεσσαϊκός-Αστραπή Μεσοποταμίας

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Θερμαϊκός Θέρμης

Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Νίκη Αγκαθιάς

Μακεδονικός-ΠΑΣ Φλώρινα

Αλμωπός Αριδαίας-Ποσειδών Μηχανιώνας

Ρεπό: ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

 

10η αγωνιστική 25η

Αγροτικός Αστέρας-ΑΟ Σειρήνα

Θύελλα Σαρακηνών-Εδεσσαϊκός

Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

Αστραπή Μεσοποταμίας-Μ. Αλέξ. Τρικάλων

Θερμαϊκός Θέρμης-Μακεδονικός

ΠΑΣ Φλώρινα-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Ποσειδών Μηχανιώνας

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

 

11η αγωνιστική 26η

ΑΟ Σειρήνα-Εδεσσαϊκός

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Αγροτικός Αστέρας

Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Θύελλα Σαρακηνών

Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου

Αλμωπός Αριδαίας-Θερμαϊκός Θέρμης

Ποσειδών Μηχανιώνας-Νίκη Αγκαθιάς

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΣ Φλώρινα

Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

 

12η αγωνιστική 27η

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-ΑΟ Σειρήνα

Εδεσσαϊκός-Μ. Αλέξ. Τρικάλων

Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός

Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας

Αστραπή Μεσοποταμίας-Ποσειδών Μηχανιώνας

Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

Νίκη Αγκαθιάς-ΠΑΣ Φλώρινα

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

 

13η αγωνιστική 28η

ΑΟ Σειρήνα-Μ. Αλέξ. Τρικάλων

Μακεδονικός-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας

Ποσειδών Μηχανιώνας-Θύελλα Σαρακηνών

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Άρης Παλαιοχωρίου

ΠΑΣ Φλώρινα-Αστραπή Μεσοποταμίας

Νίκη Αγκαθιάς-Θερμαϊκός Θέρμης

Ρεπό: Εδεσσαϊκός

 

14η αγωνιστική 29η

Μακεδονικός-ΑΟ Σειρήνα

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Αλμωπός Αριδαίας

Εδεσσαϊκός-Ποσειδών Μηχανιώνας

Αγροτικός Αστέρας-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

Θύελλα Σαρακηνών-ΠΑΣ Φλώρινα

Άρης Παλαιοχωρίου-Νίκη Αγκαθιάς

Αστραπή Μεσοποταμίας-Θερμαϊκός Θέρμης

Ρεπό: Μ. Αλέξ. Τρικάλων

 

15η αγωνιστική 30ή

Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός

Ποσειδών Μηχανιώνας-Μ. Αλέξ. Τρικάλων

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

ΠΑΣ Φλώρινα-Εδεσσαϊκός

Νίκη Αγκαθιάς-Αγροτικός Αστέρας

Θερμαϊκός Θέρμης-Θύελλα Σαρακηνών

Αστραπή Μεσοποταμίας-Άρης Παλαιοχωρίου

Ρεπό: ΑΟ Σειρήνα


Γ’ Εθνική – 3ος Όμιλος

1η αγωνιστική 14η

ΑΣ Μετέωρα-Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Ποταμιάς

ΑΕ Καρίτσας-Δίας Δίου

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Σελλάνων

Ατρόμητος Παλαμά-ΓΣ Αλμυρός

Θησέας Αγριάς-Πιερικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ηρακλής Λάρισας

 

2η αγωνιστική 15η

ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΣ Μετέωρα

Διαγόρας Στεφανοβικείου-ΑΕ Καρίτσας

ΑΟ Ποταμιάς-Διγενής Νεοχωρίου

Δίας Δίου-Ατρόμητος Παλαμά

ΑΟ Σελλάνων-Θησέας Αγριάς

ΓΣ Αλμυρός-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πιερικός-Ηρακλής Λάρισας

 

3η αγωνιστική 16η

ΑΣ Μετέωρα-ΑΕ Καρίτσας

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΠΟ Αταλάντη

Ατρόμητος Παλαμά-Διαγόρας Στεφανοβικείου

Θησέας Αγριάς-ΑΟ Ποταμιάς

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δίας Δίου

Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Σελλάνων

Πιερικός-ΓΣ Αλμυρός

 

4η αγωνιστική 17η

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΣ Μετέωρα

ΑΕ Καρίτσας-Ατρόμητος Παλαμά

ΑΠΟ Αταλάντη-Θησέας Αγριάς

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΟ Ποταμιάς-Ηρακλής Λάρισας

Δίας Δίου-Πιερικός

ΑΟ Σελλάνων-ΓΣ Αλμυρός

 

5η αγωνιστική 18η

ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά

Θησέας Αγριάς-Διγενής Νεοχωρίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕ Καρίτσας

Ηρακλής Λάρισας-ΑΠΟ Αταλάντη

Πιερικός-Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΓΣ Αλμυρός-ΑΟ Ποταμιάς

ΑΟ Σελλάνων-Δίας Δίου

 

6η αγωνιστική 19η

Θησέας Αγριάς-ΑΣ Μετέωρα

Ατρόμητος Παλαμά-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Διγενής Νεοχωρίου-Ηρακλής Λάρισας

ΑΕ Καρίτσας-Πιερικός

ΑΠΟ Αταλάντη-ΓΣ Αλμυρός

Διαγόρας Στεφανοβικείου-ΑΟ Σελλάνων

ΑΟ Ποταμιάς-Δίας Δίου

 

7η αγωνιστική 20ή

ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ηρακλής Λάρισας-Θησέας Αγριάς

Πιερικός-Ατρόμητος Παλαμά

ΓΣ Αλμυρός-Διγενής Νεοχωρίου

ΑΟ Σελλάνων-ΑΕ Καρίτσας

Δίας Δίου-ΑΠΟ Αταλάντη

ΑΟ Ποταμιάς-Διαγόρας Στεφανοβικείου

 

8η αγωνιστική 21η

Ηρακλής Λάρισας-ΑΣ Μετέωρα

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Πιερικός

Θησέας Αγριάς-ΓΣ Αλμυρός

Ατρόμητος Παλαμά-ΑΟ Σελλάνων

Διγενής Νεοχωρίου-Δίας Δίου

ΑΕ Καρίτσας-ΑΟ Ποταμιάς

ΑΠΟ Αταλάντη-Διαγόρας Στεφανοβικείου

 

9η αγωνιστική 22η

ΑΣ Μετέωρα-Πιερικός

ΓΣ Αλμυρός-Ηρακλής Λάρισας

ΑΟ Σελλάνων-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Δίας Δίου-Θησέας Αγριάς

ΑΟ Ποταμιάς-Ατρόμητος Παλαμά

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Διγενής Νεοχωρίου

ΑΕ Καρίτσας-ΑΠΟ Αταλάντη

 

10η αγωνιστική 23η

ΓΣ Αλμυρός-ΑΣ Μετέωρα

Πιερικός-ΑΟ Σελλάνων

Ηρακλής Λάρισας-Δίας Δίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΟ Ποταμιάς

Θησέας Αγριάς-Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ατρόμητος Παλαμά-ΑΠΟ Αταλάντη

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας

 

11η αγωνιστική 24η

ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Σελλάνων

Δίας Δίου-ΓΣ Αλμυρός

ΑΟ Ποταμιάς-Πιερικός

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Ηρακλής Λάρισας

ΑΠΟ Αταλάντη-Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΕ Καρίτσας-Θησέας Αγριάς

Ατρόμητος Παλαμά-Διγενής Νεοχωρίου

 

12η αγωνιστική 25η

Δίας Δίου-ΑΣ Μετέωρα

ΑΟ Σελλάνων-ΑΟ Ποταμιάς

ΓΣ Αλμυρός-Διαγόρας Στεφανοβικείου

Πιερικός-ΑΠΟ Αταλάντη

Ηρακλής Λάρισας-ΑΕ Καρίτσας

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Διγενής Νεοχωρίου

Θησέας Αγριάς-Ατρόμητος Παλαμά

 

13η αγωνιστική 26η

ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Ποταμιάς

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Δίας Δίου

ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Σελλάνων

ΑΕ Καρίτσας-ΓΣ Αλμυρός

Διγενής Νεοχωρίου-Πιερικός

Ατρόμητος Παλαμά-Ηρακλής Λάρισας

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Θησέας Αγριάς


Γ’ Εθνική – 4ος όμιλος

1η αγωνιστική 14η

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΟ Ανατολής

Θιναλιακός-Μακεδονικός Φούφα

Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕ Λευκίμμης

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-ΑΕ Μεσολογγίου

Αχέρων Καναλακίου-Σούλι Παραμυθιάς

ΠΑΣ Πρέβεζα-Ναυπακτιακός Αστέρας

Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Ιτέας

 

2η αγωνιστική 15η

Θιναλιακός-Τηλυκράτης Λευκάδας

ΑΟ Ανατολής-Απόλλων Ευπαλίου

Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

ΑΕ Λευκίμμης-Αχέρων Καναλακίου

ΑΕ Μεσολογγίου-ΠΑΣ Πρέβεζα

Σούλι Παραμυθιάς-Αναγέννηση Άρτας

Ναυπακτιακός Αστέρας-Αστέρας Ιτέας

 

3η αγωνιστική 16η

Τηλυκράτης Λευκάδας-Απόλλων Ευπαλίου

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Θιναλιακός

Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Ανατολής

ΠΑΣ Πρέβεζα-Μακεδονικός Φούφα

Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Λευκίμμης

Αστέρας Ιτέας-ΑΕ Μεσολογγίου

Ναυπακτιακός Αστέρας-Σούλι Παραμυθιάς

 

4η αγωνιστική 17η

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Τηλυκράτης Λευκάδας

Απόλλων Ευπαλίου-Αχέρων Καναλακίου

Θιναλιακός-ΠΑΣ Πρέβεζα

ΑΟ Ανατολής-Αναγέννηση Άρτας

Μακεδονικός Φούφα-Αστέρας Ιτέας

ΑΕ Λευκίμμης-Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΕ Μεσολογγίου-Σούλι Παραμυθιάς

 

5η αγωνιστική 18η

Τηλυκράτης Λευκάδας-Αχέρων Καναλακίου

ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

Αναγέννηση Άρτας-Απόλλων Ευπαλίου

Αστέρας Ιτέας-Θιναλιακός

Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΟ Ανατολής

Σούλι Παραμυθιάς-Μακεδονικός Φούφα

ΑΕ Μεσολογγίου-ΑΕ Λευκίμμης

 

6η αγωνιστική 19η

ΠΑΣ Πρέβεζα-Τηλυκράτης Λευκάδας

Αχέρων Καναλακίου-Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Αστέρας Ιτέας

Απόλλων Ευπαλίου-Ναυπακτιακός Αστέρας

Θιναλιακός-Σούλι Παραμυθιάς

ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Μεσολογγίου

Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Λευκίμμης

 

7η αγωνιστική 20ή

Τηλυκράτης Λευκάδας-Αναγέννηση Άρτας

Αστέρας Ιτέας-ΠΑΣ Πρέβεζα

Ναυπακτιακός Αστέρας-Αχέρων Καναλακίου

Σούλι Παραμυθιάς-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

ΑΕ Μεσολογγίου-Απόλλων Ευπαλίου

ΑΕ Λευκίμμης-Θιναλιακός

Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ Ανατολής

 

8η αγωνιστική 21η

Αστέρας Ιτέας-Τηλυκράτης Λευκάδας

Αναγέννηση Άρτας-Ναυπακτιακός Αστέρας

ΠΑΣ Πρέβεζα-Σούλι Παραμυθιάς

Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-ΑΕ Λευκίμμης

Απόλλων Ευπαλίου-Μακεδονικός Φούφα

Θιναλιακός-ΑΟ Ανατολής

 

9η αγωνιστική 22η

Τηλυκράτης Λευκάδας-Ναυπακτιακός Αστέρας

Σούλι Παραμυθιάς-Αστέρας Ιτέας

ΑΕ Μεσολογγίου-Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Λευκίμμης-ΠΑΣ Πρέβεζα

Μακεδονικός Φούφα-Αχέρων Καναλακίου

ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

Απόλλων Ευπαλίου-Θιναλιακός

 

10η αγωνιστική 23η

Σούλι Παραμυθιάς-Τηλυκράτης Λευκάδας

Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΕ Μεσολογγίου

Αστέρας Ιτέας-ΑΕ Λευκίμμης

Αναγέννηση Άρτας-Μακεδονικός Φούφα

ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΟ Ανατολής

Αχέρων Καναλακίου-Θιναλιακός

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Απόλλων Ευπαλίου

 

11η αγωνιστική 24η

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕ Λευκίμμης-Σούλι Παραμυθιάς

Μακεδονικός Φούφα-Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΟ Ανατολής-Αστέρας Ιτέας

Θιναλιακός-Αναγέννηση Άρτας

Απόλλων Ευπαλίου-ΠΑΣ Πρέβεζα

Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

 

12η αγωνιστική 25η

ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης Λευκάδας

ΑΕ Μεσολογγίου-Μακεδονικός Φούφα

Σούλι Παραμυθιάς-ΑΟ Ανατολής

Ναυπακτιακός Αστέρας-Θιναλιακός

Αστέρας Ιτέας-Απόλλων Ευπαλίου

Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

ΠΑΣ Πρέβεζα-Αχέρων Καναλακίου

 

13η αγωνιστική 26η

Τηλυκράτης Λευκάδας-Μακεδονικός Φούφα

ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Λευκίμμης

Θιναλιακός-ΑΕ Μεσολογγίου

Απόλλων Ευπαλίου-Σούλι Παραμυθιάς

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Ναυπακτιακός Αστέρας

Αχέρων Καναλακίου-Αστέρας Ιτέας

Αναγέννηση Άρτας-ΠΑΣ Πρέβεζα

Γ’ Εθνική – 5ος όμιλος

1η αγωνιστική 14η

Άγιος Ιερόθεος-Άνω Μερά

Ακράτητος-Κηφισιά

Εθνικός Πειραιά-Φωστήρας

Μοσχάτο-Πανθηραϊκός

Θύελλα Καμαρίου-Ερμής Κορυδ.

Ηλυσιακός-Καλλιθέα

Κερατσίνι-Άγιοι Ανάργυροι

 

2η αγωνιστική 15η

Ακράτητος-Άγιος Ιερόθεος

Άνω Μερά-Εθνικός Πειραιά

Κηφισιά-Μοσχάτο

Φωστήρας-Θύελλα Καμαρίου

Πανθηραϊκός-Ηλυσιακός

Ερμής Κορυδ.-Κερατσίνι

Καλλιθέα-Άγιοι Ανάργυροι

 

3η αγωνιστική 16η

Άγιος Ιερόθεος-Εθνικός Πειραιά

Μοσχάτο-Ακράτητος

Θύελλα Καμαρίου-Άνω Μερά

Ηλυσιακός-Κηφισιά

Κερατσίνι-Φωστήρας

Άγιοι Ανάργυροι-Πανθηραϊκός

Καλλιθέα-Ερμής Κορυδ.

 

4η αγωνιστική 17η

Μοσχάτο-Άγιος Ιερόθεος

Εθνικός Πειραιά-Θύελλα Καμαρίου

Ακράτητος-Ηλυσιακός

Άνω Μερά-Κερατσίνι

Κηφισιά-Άγιοι Ανάργυροι

Φωστήρας-Καλλιθέα

Πανθηραϊκός-Ερμής Κορυδ.

 

5η αγωνιστική 18η

Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Καμαρίου

Ηλυσιακός-Μοσχάτο

Κερατσίνι-Εθνικός Πειραιά

Άγιοι Ανάργυροι-Ακράτητος

Καλλιθέα-Άνω Μερά

Ερμής Κορυδ.-Κηφισιά

Πανθηραϊκός-Φωστήρας

 

6η αγωνιστική 19η

Ηλυσιακός-Άγιος Ιερόθεος

Θύελλα Καμαρίου-Κερατσίνι

Μοσχάτο-Άγιοι Ανάργυροι

Εθνικός Πειραιά-Καλλιθέα

Ακράτητος-Ερμής Κορυδ.

Άνω Μερά-Πανθηραϊκός

Κηφισιά-Φωστήρας

 

7η αγωνιστική 20ή

Άγιος Ιερόθεος-Κερατσίνι

Άγιοι Ανάργυροι-Ηλυσιακός

Καλλιθέα-Θύελλα Καμαρίου

Ερμής Κορυδ.-Μοσχάτο

Πανθηραϊκός-Εθνικός Πειραιά

Φωστήρας-Ακράτητος

Κηφισιά-Άνω Μερά

 

8η αγωνιστική 21η

Άγιοι Ανάργυροι-Άγιος Ιερόθεος

Κερατσίνι-Καλλιθέα

Ηλυσιακός-Ερμής Κορυδ.

Θύελλα Καμαρίου-Πανθηραϊκός

Μοσχάτο-Φωστήρας

Εθνικός Πειραιά-Κηφισιά

Ακράτητος-Άνω Μερά

 

9η αγωνιστική 22η

Άγιος Ιερόθεος-Καλλιθέα

Ερμής Κορυδ.-Άγιοι Ανάργυροι

Πανθηραϊκός-Κερατσίνι

Φωστήρας-Ηλυσιακός

Κηφισιά-Θύελλα Καμαρίου

Άνω Μερά-Μοσχάτο

Εθνικός Πειραιά-Ακράτητος

 

10η αγωνιστική 23η

Ερμής Κορυδ.-Άγιος Ιερόθεος

Καλλιθέα-Πανθηραϊκός

Άγιοι Ανάργυροι-Φωστήρας

Κερατσίνι-Κηφισιά

Ηλυσιακός-Άνω Μερά

Θύελλα Καμαρίου-Ακράτητος

Μοσχάτο-Εθνικός Πειραιά

 

11η αγωνιστική 24η

Άγιος Ιερόθεος-Πανθηραϊκός

Φωστήρας-Ερμής Κορυδ.

Κηφισιά-Καλλιθέα

Άνω Μερά-Άγιοι Ανάργυροι

Ακράτητος-Κερατσίνι

Εθνικός Πειραιά-Ηλυσιακός

Θύελλα Καμαρίου-Μοσχάτο

 

12η αγωνιστική 25η

Φωστήρας-Άγιος Ιερόθεος

Πανθηραϊκός-Κηφισιά

Ερμής Κορυδ.-Άνω Μερά

Καλλιθέα-Ακράτητος

Άγιοι Ανάργυροι-Εθνικός Πειραιά

Κερατσίνι-Μοσχάτο

Ηλυσιακός-Θύελλα Καμαρίου

 

13η αγωνιστική 26η

Άγιος Ιερόθεος-Κηφισιά

Άνω Μερά-Φωστήρας

Ακράτητος-Πανθηραϊκός

Εθνικός Πειραιά-Ερμής Κορυδ.

Μοσχάτο-Καλλιθέα

Θύελλα Καμαρίου-Άγιοι Ανάργυροι

Κερατσίνι-Ηλυσιακός


Γ’ Εθνική – 6ος όμιλος

1η αγωνιστική 14η

Παλληνιακός-ΑΣ Ρόδος

Παναρκαδικός-Κόρινθος 2006

ΑΟ Ν. Αρτάκης-ΑΟ Υπάτου

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Θύελλα Ραφήνας

Αχαρναϊκός-ΑΕΚ Τρίπολης

Αήττητος Σπάτων-Μαρκό

Ρεπό: Αιολικός

 

2η αγωνιστική 15η

Αιολικός-Παλληνιακός

ΑΣ Ρόδος-Παναρκαδικός

Κόρινθος 2006-Κιθαιρών Καπαρελλίου

ΑΟ Υπάτου-Αχαρναϊκός

Θύελλα Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων

ΑΕΚ Τρίπολης-Μαρκό

Ρεπό: ΑΟ Ν. Αρτάκης

 

3η αγωνιστική 16η

Παλληνιακός-Παναρκαδικός

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Αιολικός

Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΣ Ρόδος

Αήττητος Σπάτων-Κόρινθος 2006

Μαρκό-ΑΟ Υπάτου

ΑΕΚ Τρίπολης-Θύελλα Ραφήνας

Ρεπό: Αχαρναϊκός

 

4η αγωνιστική 17η

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Παλληνιακός

Παναρκαδικός-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Αιολικός-Αχαρναϊκός

ΑΣ Ρόδος-Αήττητος Σπάτων

Κόρινθος 2006-ΑΕΚ Τρίπολης

ΑΟ Υπάτου-Θύελλα Ραφήνας

Ρεπό: Μαρκό

 

5η αγωνιστική 18η

Παλληνιακός-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Αχαρναϊκός-ΑΟ Ν. Αρτάκης

Αήττητος Σπάτων-Παναρκαδικός

Μαρκό-Αιολικός

ΑΕΚ Τρίπολης-ΑΣ Ρόδος

ΑΟ Υπάτου-Κόρινθος 2006

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

 

6η αγωνιστική 19η

Αχαρναϊκός-Παλληνιακός

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Αήττητος Σπάτων

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Μαρκό

Παναρκαδικός-ΑΕΚ Τρίπολης

Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας

ΑΣ Ρόδος-ΑΟ Υπάτου

Ρεπό: Κόρινθος 2006

 

7η αγωνιστική 20η

Παλληνιακός-Αήττητος Σπάτων

Μαρκό-Αχαρναϊκός

ΑΕΚ Τρίπολης-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Θύελλα Ραφήνας-ΑΟ Ν. Αρτάκης

ΑΟ Υπάτου-Παναρκαδικός

Κόρινθος 2006-Αιολικός

Ρεπό: ΑΣ Ρόδος

 

8η αγωνιστική 21η

Μαρκό-Παλληνιακός

Αήττητος Σπάτων-ΑΕΚ Τρίπολης

Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας

Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΟ Υπάτου

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Κόρινθος 2006

Αιολικός-ΑΣ Ρόδος

Ρεπό: Παναρκαδικός

 

9η αγωνιστική 22η

Παλληνιακός-ΑΕΚ Τρίπολης

Θύελλα Ραφήνας-Μαρκό

ΑΟ Υπάτου-Αήττητος Σπάτων

Κόρινθος 2006-Αχαρναϊκός

ΑΣ Ρόδος-ΑΟ Ν. Αρτάκης

Παναρκαδικός-Αιολικός

Ρεπό: Κιθαιρών Καπαρελλίου

 

10η αγωνιστική 23η

Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός

ΑΕΚ Τρίπολης-ΑΟ Υπάτου

Μαρκό-Κόρινθος 2006

Αχαρναϊκός-ΑΣ Ρόδος

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Αιολικός

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Παναρκαδικός

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

 

11η αγωνιστική 24η

Παλληνιακός-ΑΟ Υπάτου

Κόρινθος 2006-Θύελλα Ραφήνας

ΑΣ Ρόδος-Μαρκό

Αιολικός-Αήττητος Σπάτων

Παναρκαδικός-Αχαρναϊκός

Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΟ Ν. Αρτάκης

Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης

 

12η αγωνιστική 25η

Κόρινθος 2006-Παλληνιακός

Θύελλα Ραφήνας-ΑΣ Ρόδος

ΑΕΚ Τρίπολης-Αιολικός

Μαρκό-Παναρκαδικός

Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Ν. Αρτάκης

Αχαρναϊκός-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

 

13η αγωνιστική 26η

ΑΣ Ρόδος-Κόρινθος 2006

Αιολικός-ΑΟ Υπάτου

Παναρκαδικός-Θύελλα Ραφήνας

ΑΟ Ν. Αρτάκης-ΑΕΚ Τρίπολης

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Μαρκό

Αήττητος Σπάτων-Αχαρναϊκός

Ρεπό: Παλληνιακός


Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ 2019-20

 

1η-14η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας – ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΟ Τσιλιβή

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Παναργειακός

Ναύπλιο 2017 – Θύελλα Πατρών

Ένωση Ερμιονίδας – Πανγυθεατικός

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Πανηλειακός

 

2η-15η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΕ Πελλάνας

ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΟ Τσιλιβή – Ολυμπιακός Ζαχάρως

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ναύπλιο 2017

Παναργειακός – Ένωση Ερμιονίδας

Θύελλα Πατρών – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Πανγυθεατικός – Πανηλειακός

 

3η-16η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας – Αστέρας Βλαχιώτη

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Διαγόρας Βραχνέικων

Ναύπλιο 2017 – ΠΑΟ Βάρδας

Ένωση Ερμιονίδας – ΑΟ Τσιλιβή

ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Διαβολιτσίου

Πανηλειακός – Παναργειακός

Πανγυθεατικός – Θύελλα Πατρών

 

4η-17η αγωνιστική

Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΕ Πελλάνας

Αστέρας Βλαχιώτη – Ναύπλιο 2017

Διαγόρας Βραχνέικων – Ένωση Ερμιονίδας

ΠΑΟ Βάρδας – ΑΠΣ Ζάκυνθος

ΑΟ Τσιλιβή – Πανηλειακός

ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανγυθεατικός

Παναργειακός – Θύελλα Πατρών

 

5η-18η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας – Ναύπλιο 2017

Ένωση Ερμιονίδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη

Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνέικων

Πανγυθεατικός – ΠΑΟ Βάρδας

Θύελλα Πατρών – ΑΟ Τσιλιβή

Παναργειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

 

6η-19η αγωνιστική

Ένωση Ερμιονίδας – ΑΕ Πελλάνας

Ναύπλιο 2017 – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανηλειακός

Αστέρας Βλαχιώτη – Πανγυθεατικός

Διαγόρας Βραχνέικων – Θύελλα Πατρών

ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός

ΑΟ Τσιλιβή -ΑΟ Διαβολιτσίου

 

7η-20η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Πανηλειακός – Ένωση Ερμιονίδας

Πανγυθεατικός – Ναύπλιο 2017

Θύελλα Πατρών – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΟ Διαβολιτσίου – Διαγόρας Βραχνέικων

ΑΟ Τσιλιβή – ΠΑΟ Βάρδας

 

8η-21η αγωνιστική

Πανηλειακός – ΑΕ Πελλάνας

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Πανγυθεατικός

Ένωση Ερμιονίδας – Θύελλα Πατρών

Ναύπλιο 2017 – Παναργειακός

Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΟ Διαβολιτσίου

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Τσιλιβή

Διαγόρας Βραχνέικων – ΠΑΟ Βάρδας

 

9η-22η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας – Πανγυθεατικός

Θύελλα Πατρών – Πανηλειακός

Παναργειακός – ΑΠΣ Ζάκυνθος

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ένωση Ερμιονίδας

ΑΟ Τσιλιβή – Ναύπλιο 2017

ΠΑΟ Βάρδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνέικων

 

10η-23η αγωνιστική

Θύελλα Πατρών – ΑΕ Πελλάνας

Πανγυθεατικός – Παναργειακός

Πανηλειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Τσιλιβή

Ένωση Ερμιονίδας – ΠΑΟ Βάρδας

Ναύπλιο 2017 – Διαγόρας Βραχνέικων

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Αστέρας Βλαχιώτη

 

11η-24η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας – Παναργειακός

ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών

ΑΟ Τσιλιβή – Πανγυθεατικός

ΠΑΟ Βάρδας – Πανηλειακός

Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Αστέρας Βλαχιώτη – Ένωση Ερμιονίδας

Ναύπλιο 2017 – Ολυμπιακός Ζαχάρως

 

12η-25η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – ΑΕ Πελλάνας

Παναργειακός – ΑΟ Τσιλιβή

Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας

Πανγυθεατικός – Διαγόρας Βραχνέικων

Πανηλειακός – Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Ένωση Ερμιονίδας – Ναύπλιο 2017

 

13η-26η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας – ΑΟ Τσιλιβή

ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Διαβολιτσίου

Διαγόρας Βραχνέικων – Παναργειακός

Αστέρας Βλαχιώτη – Θύελλα Πατρών

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανγυθεατικός

Ναύπλιο 2017 – Πανηλειακός

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ένωση Ερμιονίδας


8ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η-10η αγωνιστική

Ατσαλένιος – Επισκοπή

Πανακρωτηριακός – Ηρόδοτος

Γιούχτας – Άγιος Νικόλαος

Ρεθυμνιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΡΕΠΟ ΑΟ Πόρου

 

2η-11η αγωνιστική

Επισκοπή – Πανακρωτηριακός

ΑΟ Πόρου – Ατσαλένιος

Άγιος Νικόλαος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ηρόδοτος – Ρεθυμνιακός

ΡΕΠΟ Γιούχτας

 

3η-12η αγωνιστική

Ατσαλένιος – Πανακρωτηριακός

Γιούχτας – ΑΟ Πόρου

Ρεθυμνιακός – Επισκοπή

Άγιος Νικόλαος – Ηρόδοτος

ΡΕΠΟ ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

 

4η-13η αγωνιστική

Επισκοπή – Άγιος Νικόλαος

ΑΟ Πόρου – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Πανακρωτηριακός – Ρεθυμνιακός

Γιούχτας – Ατσαλένιος

ΡΕΠΟ  Ηρόδοτος

 

5η-14η αγωνιστική

Ατσαλένιος – Ρεθυμνιακός

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Γιούχτας

Άγιος Νικόλαος – Πανακρωτηριακός

Ηρόδοτος – ΑΟ Πόρου

ΡΕΠΟ Επισκοπή

 

6η-15η αγωνιστική

ΑΟ Πόρου – Επισκοπή

Γιούχτας – Ηρόδοτος

Ρεθυμνιακός – Άγιος Νικόλαος

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος

ΡΕΠΟ Πανακρωτηριακός

 

7η-16η αγωνιστική

Επισκοπή – Γιούχτας

Πανακρωτηριακός – ΑΟ Πόρου

Άγιος Νικόλαος – Ατσαλένιος

Ηρόδοτος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΡΕΠΟ  Ρεθυμνιακός

 

8η-17η αγωνιστική

Ατσαλένιος – Ηρόδοτος

Γιούχτας – Πανακρωτηριακός

Ρεθυμνιακός – ΑΟ Πόρου

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Επισκοπή

ΡΕΠΟ  Άγιος Νικόλαος

 

9η-18η αγωνιστική

ΑΟ Πόρου – Άγιος Νικόλαος

Πανακρωτηριακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεθυμνιακός – Γιούχτας

Ηρόδοτος – Επισκοπή

ΡΕΠΟ Ατσαλένιος

1 Comment

1 Comment

  1. Avatar

    Ιωάννης Πετρόπουλος

    11 Σεπτεμβρίου 2019 at 18:19

    Αποχώρησαν ομάδες; θυμαμε μόνο ένα όμιλο με 13. Και ο όμιλος με τις 15 πως προέκυψε; Ευχαριστώ.

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική