fbpx
Ακολουθήστε μας

Γ΄ Εθνική

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε Γ’ Εθνική κατηγορία…

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε Γ’ Εθνική κατηγορία…

Λίγα ματς το Σάββατο και τα περισσότερα βέβαια την Κυριακή έχουμε αυτό το Σαββατοκύριακο για την Γ’ Εθνική κατηγορία.

Με πέντε αναμετρήσεις το Σάββατο “ανοίγει” η αυλαία της 12ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής και η mikriliga.com, θα σας μεταφέρει τα τελικά.

Γ’ Εθνική – 12η αγωνιστική
Κυριακή 16/12 – 15:00

1ος όμιλος

Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου (Σάββατο 15/12 – 15:00)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα
ΑΕ Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού

 

2ος όμιλος

ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΟ Τρίγλιας (Σάββατο 15/12 – 15:00)
Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου
Ολυμπιακός Κυμίνων – Βέροια
Νίκη Αγκαθιάς – Ερμής Αμυνταίου
Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας
Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων
Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά

 

3ος όμιλος

Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφας
Ναυπακτιακός Αστέρας – Θεσπρωτός
Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης
Θρίαμβος Σερβιανών – Τηλυκράτης Λευκάδας
Γρεβενά Αεράτα – ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου
Μακεδονικός Σιάτιστας – ΑΟ Φλωριάδας

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

 

4ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα – Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Μακρυχωρίου
Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων
Πιερικός – ΑΟ Στυλίδας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός

 

5ος όμιλος

ΟΦ Ιεράπετρας – Αμπελακιακός (Σάββατο 15/12 – 15:00)
Παλαιόχωρα – Εθνικός
Επισκοπή – Ιωνικός
Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Κερατσίνι
Ατσαλένιος – ΑΕ Νεάπολης

Ρεπό: Προοδευτική

 

6ος όμιλος

Παλληνιακός – Διαγόρας (Σάββατο 15/12 – 15:00)
Πανηλειακός – Ιάλυσος
Θύελλα Ραφήνας – Διαγόρας Βραχνεϊκων
Φοίβος Κρεμαστής – Αχαρναϊκός (12:30)
Πανμοβριακός – Νίκη Τραγανού
Αστέρας Αμαλιάδας – Παναιγιάλειος

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

 

7ος όμιλος

Αιγάλεω – Χαραυγιακός
Θύελλα Καμαρίου – Ηλυσιακός (12:00)
Κόρινθος – Άγιοι Ανάργυροι
Αιολικός – Χαλκίδα
Απόλλων Ερέτριας – Άγιος Ιερόθεος
Καλλιθέα – Πανθηραϊκός

 

8ος όμιλος

ΑΕ Πελλάνας – ΑΟ Κατασταρίου (Σάββατο 15/12 – 13:30)
Καλαμάτα – Ερμιονίδα
Παναργειακός – Μανδραϊκός
Ασπρόπυργος – Παναρκαδικός
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Υπάτου – Ένωση Λέρνας
ΑΟ Εικοσιμίας – Πάμισος (13:30)

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική