fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

ΕΠΣ Μεσσηνίας: Η αγωνιστική δράση του Σαββατοκύριακου (31/10-1/11)

ΕΠΣ Μεσσηνίας: Η αγωνιστική δράση του Σαββατοκύριακου (31/10-1/11)

Αναλυτικά η αγωνιστική δράση του Σαββατοκύριακου σε Α’, Α1 και Β’ Τοπική Μεσσηνίας, καθώς και οι διαιτητές που “σφυρίζουν” τις αναμετρήσεις έχουν ως εξής:

Α Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
2. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
3. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
4. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
5. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
6. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
8. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
10. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
11. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.
12. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
13. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
14. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 01/11/20 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
16. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 01/11/20 11:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
17. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 01/11/20 11:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΚΑΚΑΒΑΣ Α., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
18. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 01/11/20 11:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
19. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 31/10/20 00:00
21. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 31/10/20 00:00
22. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
23. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΚΑΜΑΙ Α.
24. ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
26. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 31/10/20 18:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
27. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
28. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
29. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία