fbpx
Connect with us

Μεσσηνία

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/11)

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/11)
Ο Πλακογιάννης στο Τσικλητήρας Πύλου - Απόλλων Καλαμάτας

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/11) στα γήπεδα της ΕΠΣ Μεσσηνίας:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
2. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
3. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
4. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
5. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., Τσιλικας Γ.
6. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
7. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
10. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
11. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
13. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΓΑΚΗΣ Ν.
14. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
15. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
16. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
17. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
18. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 17/11/19 11:30 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
19. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
20. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα 18/11/19 15:15 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
21. ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
23. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/11/19 11:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν.
24. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 17/11/19 11:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
25. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
26. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
27. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
28. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
29. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΜΑΙ Α.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία