Εύκολα ο Πανιώνιος φιλικά 3-0 την Κηφισιά!

Εύκολα ο Πανιώνιος φιλικά  3-0 την Κηφισιά!

Ο Πανιώνιος νίκησε λοιπον χθες την Κηφισιά με 3-0 (!)  σε φιλική αναμέτρηση.
Η ομάδα της Νέας Σμύρνης έβαλε γκολ με το καλημέρα, αφού άνοιξε το σκορ στο 3ο λεπτό με τον Τσίπρα, κάνοντας το 1-0, το οποίο ήταν και το σκορ του πρώτου ημιχρόνου.

Με τα γκολ του Μπρέγκου στο 80′ λεπτό και του Γεωργούση στο 88′ λεπτό, ο Πανιώνιος νίκησε την Κηφισιά σε φιλική αναμέτρηση με 3-0.

ΚΗΦΙΣΙΑ (Πετράκης): Αναγνωστόπουλος (60′ Αγριμάκης), Να (70′ Ποζατζίδης Στ.), Σωτηράκος (82′ Σπίνος), Μαξουλουξής (46′ Μπαρμπόσα), Παναγιώτου (46′ Καλλέργης), Παπασάββας (46′ Πρίτσας), Ταλάλ (70′ Ποζατζίδης Λ.), Γκίνη (70′ Κωνσταντακόπουλος), Νοικοκυράκης (82′ Σμπώκος), Κουιρουκίδης (46′ Ιατρούδης), Τεττέι (46′ Σέις)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Κούστας): Αντωνόπουλος (78′ Παχατούρας), Ξυγκόρος (13′ λ.τρ. Κάρδαμης, Διονέλλης (89′ Μερτύρης), Γκότοβος, Ζούλιας, Καλύβας (86′ Παυλής), Μπρέγκου (86′ Κουβαράς), Γροντής (61′ Παπαδάκης), Τσίπρας (67′ Μαρινάκης), Ρέντζης (55′ Γεωργούσης), Πίσπας (78′ Τσιμπόκας).