fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο19/10/1915:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.
2.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο19/10/1915:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.
3.Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή20/10/1915:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
4.Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή20/10/1915:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
5.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή20/10/1915:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
6.ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή20/10/1915:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
7.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή20/10/1915:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
8.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή20/10/1915:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο19/10/1915:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
10.ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο19/10/1915:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
11.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥΑΡΙΟΣΣάββατο19/10/1915:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
12.ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο19/10/1915:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
13.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή20/10/1915:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
14.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή20/10/1915:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
15.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚυριακή20/10/1915:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή20/10/1911:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
17.ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή20/10/1911:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
18.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή20/10/1915:30ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
19.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Δευτέρα21/10/1915:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
20.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη23/10/1915:30
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο19/10/1915:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
22.ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο19/10/1915:30ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
23.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚυριακή20/10/1911:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
24.Π.Α.Ο.Κ. – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή20/10/1911:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
25.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή20/10/1911:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΚΑΜΑΙ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο19/10/1915:30ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.
27.Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο19/10/1915:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
28.Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή20/10/1911:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
29.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/10/1915:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
30.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΔευτέρα21/10/1915:30ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΠΣ ΑΡΙΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο19/10/1910:00Αναβλήθηκε
32.Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο19/10/1910:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
33.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο19/10/1912:00ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία