Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Μεσσηνίας

Οι διαιτητών των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ του Σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
2. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
3. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΑΚΗΣ Ν.
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
5. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
6. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
7. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΓΑΚΗΣ Ν.
9. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
10. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
11. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
12. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
13. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
15. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή 14/04/19 13:00 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
16. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 13:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
17. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 14/04/19 13:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΤΟΧΑΣ Β.
18. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
20. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
21. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
22. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
23. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 10:00
25. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Σάββατο 13/04/19 10:00
26. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 13/04/19 11:00
27. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 13/04/19 12:00
28. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 13/04/19 12:00
29. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 13/04/19 13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 12:00 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement Πέτρος Τατούλης, Νέα Πελοπόννησος
Advertisement
Advertisement Βασίλης Τζαμουράνης - Πρότυπος Δήμος
Advertisement Αναστασία Μπελογιάννη
Advertisement Παναγιώτης Νίκας
Advertisement Δημιουργική Πρωτοβουλία - Θανάσης Βασιλόπουλος
Advertisement
Advertisement Τασούλα Φοίφα
Advertisement Πάντος Τζανετάκος
Advertisement
Advertisement
Advertisement Ντίνα Νικολάκου
Advertisement Μαρία Οικονομάκου, Καλαμάτα Ξεκινάμε
Advertisement
Advertisement Γιώργος Φάβας
Advertisement
Advertisement Αντωνία Μπούζα
Advertisement Νικήτας Μπούρας
Advertisement Στάθης Αναστασόπουλος
Advertisement Αφάλης Χαράλαμπος
Advertisement Σωτήρης Παναγιωτόπουλος
Advertisement Νέλλη Κουβελάκη - Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο
Advertisement Καλογεροπούλου Άννα
Advertisement Θεόδωρος Σταυριανόπουλος
Advertisement
Advertisement Νέοι Ορίζοντες, Γιώργος Σπίνος, Μικρή Μαντίνεια
Advertisement Νίνα Δράκου, Νέα Πελοπόννησος
Advertisement Σωφρονάς Γιώργος, Πρότυπος Δήμος
Advertisement Γεωργόπουλος Ηλίας, Νέα Πελοπόννησος
Advertisement
Advertisement Γιώργος Ράλλης - Νέοι Δρόμοι - Αλέκος Δέδες
Advertisement
Advertisement Καλκαβούρας Παναγιώτης
Advertisement Παπαδόπουλος Πέτρος - Καλαμάτα Μπροστά
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία