Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε ΕΠΣ Μεσσηνίας…

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε ΕΠΣ Μεσσηνίας, έχουν ως εξής:

 

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 08/12/18 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
2. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 08/12/18 18:00
3. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
4. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 09/12/18 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
8. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 09/12/18 18:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΧΩΡΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
10. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
11. Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ Κυριακή 09/12/18 00:00
12. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 09/12/18 15:00
13. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00
14. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00
15. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 09/12/18 18:00
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
17. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
19. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00
20. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 09/12/18 11:00
21. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Δευτέρα 10/12/18 15:00
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 08/12/18 15:00
23. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
24. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
25. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 08/12/18 18:00
26. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 09/12/18 11:00
27. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 09/12/18 11:00
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
29. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΥΛΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00
30. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
31. Π.Α.Ο.Κ. – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 09/12/18 11:00
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Κ-14
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΕΠΣ Ηλείας – ΕΠΣ Μεσσηνίας ΕΠΣ Ηλείας Τετάρτη 12/12/18 12:30
33. ΕΠΣ Ζακύνθου – ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ Τετάρτη 12/12/18 12:30
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Κ-16 
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΕΠΣ Ηλείας – ΕΠΣ Μεσσηνίας ΕΠΣ Ηλείας Τετάρτη 12/12/18 14:30
35. ΕΠΣ Ζακύνθου – ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ Τετάρτη 12/12/18 14:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 08/12/18 10:00
37. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 08/12/18 11:00
38. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 08/12/18 12:00
39. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 08/12/18 12:00
40. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 08/12/18 12:00
41. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 08/12/18 12:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement Πέτρος Τατούλης, Νέα Πελοπόννησος
Advertisement
Advertisement Βασίλης Τζαμουράνης - Πρότυπος Δήμος
Advertisement Αναστασία Μπελογιάννη
Advertisement Παναγιώτης Νίκας
Advertisement Θανάσης Βασιλόπουλος - ομιλία
Advertisement Τασούλα Φοίφα
Advertisement
Advertisement
Advertisement Ντίνα Νικολάκου
Advertisement Μαρία Οικονομάκου, Καλαμάτα Ξεκινάμε
Advertisement
Advertisement Γιώργος Φάβας
Advertisement
Advertisement Αντωνία Μπούζα
Advertisement Νικήτας Μπούρας
Advertisement Στάθης Αναστασόπουλος
Advertisement Αφάλης Χαράλαμπος
Advertisement Σωτήρης Παναγιωτόπουλος
Advertisement Νέλλη Κουβελάκη - Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο
Advertisement Καλογεροπούλου Άννα
Advertisement Θεόδωρος Σταυριανόπουλος
Advertisement
Advertisement Νέοι Ορίζοντες, Γιώργος Σπίνος, Μικρή Μαντίνεια
Advertisement
Advertisement Νίνα Δράκου, Νέα Πελοπόννησος
Advertisement Πάντος Τζανετάκος
Advertisement Σωφρονάς Γιώργος, Πρότυπος Δήμος
Advertisement Γεωργόπουλος Ηλίας, Νέα Πελοπόννησος
Advertisement
Advertisement Γιώργος Ράλλης - Νέοι Δρόμοι - Αλέκος Δέδες
Advertisement
Advertisement Καλκαβούρας Παναγιώτης
Advertisement Παπαδόπουλος Πέτρος - Καλαμάτα Μπροστά
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία