fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Παρουσία προέδρου και “μεγαλομετόχου”, ο ΑΟΔ φιλοξενεί τον Εθνικό Σκουλικάδου (15:00)- Όλα τα ματς σήμερα!

Παρουσία προέδρου και “μεγαλομετόχου”, ο ΑΟΔ φιλοξενεί τον Εθνικό Σκουλικάδου (15:00)- Όλα τα ματς σήμερα!
Από την Αθήνα... κατευθείαν στο γήπεδο σήμερα στο Διαβολίτσι ο πρόεδρος του ΑΟΔ, Γιάννης Κωνσταντάρας

Παρουσία και του προέδρου του Γιάννη Κωνσταντάρα, όπως βέβαια και του ¨μεγαλομετόχου”  του Κώστα Βεργή, που δεν αναχώρησε για την Αθήνα, στις 15:00 λοιπόν  σήμερα στην έδρα του, το γήπεδο «Καπετάν Βασίλης Κωνσταντακόπουλος» ο ΑΟ Διαβολιτσίου θα υποδεχθεί τον Εθνικό Σκουλικάδου, σε εξ αναβολής παιχνίδι για την 4η αγωνιστική του 9ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Παρουσία προέδρου και “μεγαλομετόχου”, ο ΑΟΔ φιλοξενεί τον Εθνικό Σκουλικάδου (15:00)- Όλα τα ματς σήμερα!

Πάντα βέβαια κοντά στον ΑΟΔ και ο Κώστας Βεργής (3ος από αριστερά) !

Ο αγώνας δεν είχε διεξαχθεί το περασμένο Φθινόπωρο λόγω κρουσμάτων covid-19 στο μεσσηνιακό συγκρότημα, ενώ στη συνέχεια το πρωτάθλημα είχε πολύμηνη διακοπή λόγω της πανδημίας.

Η επανέναρξη της διοργάνωσης τον περασμένο Απρίλιο βρήκε τον ΑΟΔ ιδιαίτερα δυνατό, με τρεις νίκες σε ισάριθμα παιχνίδι (0-1 στη Ζάκυνθο το Τσιλιβή, 3-1 τον ΠΑΟ Βάρδας και ένα ακόμη μεγάλο διπλό με 1-2 στη Γαστούνη στον επίσης εξ αναβολής αγώνα με τον φιλόδοξο τοπικό Αίαντα). Αυτό το καλό σερί καλείται να διευρύνει η ομάδα του Κώστα Παλαμάρα σήμερα και έχει όλα τα φόντα να το καταφέρει.

Παρουσία προέδρου και “μεγαλομετόχου”, ο ΑΟΔ φιλοξενεί τον Εθνικό Σκουλικάδου (15:00)- Όλα τα ματς σήμερα!

 Το πρόγραμμα των εξ αναβολής αγώνων της Γ Εθνικής, που θα διεξαχθούν την Τετάρτη (5/5) και οι  διαιτητές:

Όλες οι αναμετρήσεις έχουν ώρα έναρξης στις 17.00, με κάποιες εξαιρέσεις σε ημέρα διεξαγωγής αλλά και λόγω μετάβασης των ομάδων. Θυμίζουμε πως για μια ακόμη φορά, το sportsup.gr θα καλύψει ζωντανά την αγωνιστική δράση στην κατηγορία.

Δείτε τους διαιτητές ΕΔΩ

Αναλυτικά :

1ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών (6/5, 17.00)

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΠΟ Ν.Καλλικράτειας – Θύελλα Σαρακηνών

3ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΠΟ Ελασσόνας – Μακεδονικός Φούφα
Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά

4ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΑΠΟ Αταλάντη – ΓΣ Αλμυρού
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου

5ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΑΕ Μεσολογγίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

8ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας (6/5, 17.00)

9ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου (5/5, 15.00)

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική