fbpx
Connect with us

Super league 2

Super League 2: Η πρεμιέρα και το νέο πρόγραμμα μετά τις αλλαγές στους ομίλους

Super League 2: Η πρεμιέρα και το νέο πρόγραμμα μετά τις αλλαγές στους ομίλους

Πως διαμορφώθηκε η πρεμιέρα της Super League 2 μετά τις αλλαγές και τις προσθήκες στους ομίλους.

Στις 6/11 θα ξεκινήσει τελικά η Super League 2. Προέκυψαν μάλιστα και αλλαγές στον καταρτισμό των ομίλων. Ο Διαγόρας πήγε στο Βορρά, μαζί με τον Ηρακλή Λάρισας, ενώ στο Νότο η Ηλιούπολη και ο ΠΑΟ Ρουφ.

 

Η 1η αγωνιστική στο Βόρειο Όμιλο:

Απόλλων Πόντου – Διαγόρας
ΑΕΛ – Ηρακλής Λάρισας
ΝΠΣ Βέροια – ΠΑΟΚ Β
Μακεδονικός – Νίκη Βόλου
Παναθηναϊκός Β – Απόλλων Λάρισας
Πανσερραϊκός – Θεσπρωτός
Ηρακλής – Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό : Αναγέννηση Καρδίτσας

Η 1η αγωνιστική στο Νότιο Όμιλο:

ΠΑΟ Ρουφ – Προοδευτική
Αιγάλεω – ΟΦ Ιεράπετρας
Ηλιούπολη – ΠΑΕ Κηφισιά
Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ Β
Καλαμάτα – Ηρόδοτος
ΠΑΕ Επισκοπή – Ολυμπιακός Β
ΠΑΕ Χανιά – Παναχαϊκή
Ρεπό: Καλλιθέα

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα

Βόρειος όμιλος

1η / 16η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου – Διαγόρας
ΑΕΛ – Ηρακλής Λάρισας
ΝΠΣ Βέροια – ΠΑΟΚ Β
Μακεδονικός – Νίκη Βόλου
Παναθηναϊκός Β – Απόλλων Λάρισας
Πανσερραϊκός – Θεσπρωτός
Ηρακλής – Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό : Αναγέννηση Καρδίτσας

2η / 17η αγωνιστική
Διαγόρας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηρακλής Λάρισας – Απόλλων Πόντου
ΠΑΟΚ Β – ΑΕΛ
Νίκη Βόλου – ΝΠΣ Βέροια
Απόλλων Λάρισας – Μακεδονικός
Θεσπρωτός – Παναθηναϊκός Β
Αλμωπός Αριδαίας – Πανσερραϊκός
Ρεπό : Ηρακλής

3η / 18η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής Λάρισας
Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ Β
ΑΕΛ – Νίκη Βόλου
ΝΠΣ Βέροια – Απόλλων Λάρισας
Μακεδονικός – Θεσπρωτός
Παναθηναϊκός Β – Αλμωπός Αριδαίας
Πανσερραϊκός – Ηρακλής
Ρεπό : Διαγόρας

4η / 19η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Β – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηρακλής Λάρισας – Διαγόρας
Ηρακλής – Παναθηναϊκός Β
Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Θεσπρωτός – ΝΠΣ Βέροια
Απόλλων Λάρισας – ΑΕΛ
Νίκη Βόλου – Απόλλων Πόντου
Ρεπό : Πανσερραϊκός

5η / 20η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου
Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας
ΑΕΛ – Θεσπρωτός
ΝΠΣ Βέροια – Αλμωπός Αριδαίας
Μακεδονικός – Ηρακλής
Παναθηναϊκός Β – Πανσερραϊκός
Διαγόρας – ΠΑΟΚ Β
Ρεπό : Ηρακλής Λάρισας

6η / 21η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου – Διαγόρας
ΠΑΟΚ Β – Ηρακλής Λάρισας
Πανσερραϊκός – Μακεδονικός
Ηρακλής – ΝΠΣ Βέροια
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΛ
Θεσπρωτός – Απόλλων Πόντου
Ρεπό : Παναθηναϊκός Β

7η / 22η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας – Θεσπρωτός
Απόλλων Πόντου – Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Πόντου Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ – Ηρακλής
ΝΠΣ Βέροια – Πανσερραϊκός
Μακεδονικός – Παναθηναϊκός Β
Ηρακλής Λάρισας – Νίκη Βόλου
Διαγόρας – Απόλλων Λάρισας
Ρεπό : ΠΑΟΚ Β

8η / 23η αγωνιστική
Αλμωπός Αριδαίας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Θεσπρωτός – Διαγόρας
Απόλλων Λάρισας – Ηρακλής Λάρισας
Νίκη Βόλου – ΠΑΟΚ Β
Παναθηναϊκός Β – ΝΠΣ Βέροια
Πανσερραϊκός – ΑΕΛ
Ηρακλής – Απόλλων Πόντου
Ρεπό : Μακεδονικός

9η / 24η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής
Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός
ΑΕΛ – Παναθηναϊκός Β
ΝΠΣ Βέροια – Μακεδονικός
ΠΑΟΚ Β – Απόλλων Λάρισας
Ηρακλής Λάρισας – Θεσπρωτός
Διαγόρας – Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό : Νίκη Βόλου

10η / 25η αγωνιστική
Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηρακλής – Διαγόρας
Αλμωπός Αριδαίας – Ηρακλής Λάρισας
Θεσπρωτός – ΠΑΟΚ Β
Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου
Μακεδονικός – ΑΕΛ
Παναθηναϊκός Β – Απόλλων Πόντου
Ρεπό : ΝΠΣ Βέροια

11η / 26η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός Β
Απόλλων Πόντου – Μακεδονικός
ΑΕΛ – ΝΠΣ Βέροια
Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός
ΠΑΟΚ Β – Αλμωπός Αριδαίας
Ηρακλής Λάρισας – Ηρακλής
Διαγόρας – Πανσερραϊκός
Ρεπό : Απόλλων Λάρισας

12η / 27η αγωνιστική
Μακεδονικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναθηναϊκός Β – Διαγόρας
Πανσερραϊκός – Ηρακλής Λάρισας
Ηρακλής – ΠΑΟΚ Β
Αλμωπός Αριδαίας – Νίκη Βόλου
Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας
ΝΠΣ Βέροια – Απόλλων Πόντου
Ρεπό : ΑΕΛ

13η / 28η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΝΠΣ Βέροια
Απόλλων Πόντου – ΑΕΛ
Απόλλων Λάρισας – Αλμωπός Αριδαίας
Νίκη Βόλου – Ηρακλής
ΠΑΟΚ Β – Πανσερραϊκός
Ηρακλής Λάρισας – Παναθηναϊκός Β
Διαγόρας – Μακεδονικός
Ρεπό: Θεσπρωτός

14η / 29η αγωνιστική
ΑΕΛ – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΝΠΣ Βέροια – Διαγόρας
Μακεδονικός – Ηρακλής Λάρισας
Παναθηναϊκός Β – ΠΑΟΚ Β
Πανσερραϊκός – Νίκη Βόλου
Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός
Ρεπό : Απόλλων Πόντου

15η / 30η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Πόντου
Θεσπρωτός – Ηρακλής
Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός
Νίκη Βόλου – Παναθηναϊκός Β
ΠΑΟΚ Β – Μακεδονικός
Ηρακλής Λάρισας – ΝΠΣ Βέροια
Διαγόρας – ΑΕΛ
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

Νότιος όμιλος

1η / 16η αγωνιστική
ΠΑΟ Ρουφ – Προοδευτική
Αιγάλεω – ΟΦ Ιεράπετρας
Ηλιούπολη – ΠΑΕ Κηφισιά
Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ Β
Καλαμάτα – Ηρόδοτος
ΠΑΕ Επισκοπή – Ολυμπιακός Β
ΠΑΕ Χανιά – Παναχαϊκή
Ρεπό: Καλλιθέα

2η / 17η αγωνιστική
Προοδευτική – Καλλιθέα
ΟΦ Ιεράπετρας – ΠΑΟ Ρουφ
ΠΑΕ Κηφισιά – Αιγάλεω
ΑΕΚ Β – Ηλιούπολη
Ηρόδοτος – Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός Β – Καλαμάτα
Παναχαϊκή – ΠΑΕ Επισκοπή
Ρεπό: ΠΑΕ Χανιά

3η / 18η αγωνιστική
Καλλιθέα – ΟΦ Ιεράπετρας
ΠΑΟ Ρουφ – ΠΑΕ Κηφισιά
Αιγάλεω – ΑΕΚ Β
Ηλιούπολη – Ηρόδοτος
Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός Β
Καλαμάτα – Παναχαϊκή
ΠΑΕ Επισκοπή – ΠΑΕ Χανιά
Ρεπό: Προοδευτική

4η / 19η αγωνιστική
ΠΑΕ Κηφισιά – Καλλιθέα
ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική
ΠΑΕ Χανιά – Καλαμάτα
Παναχαϊκή – Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός Β – Ηλιούπολη
Ηρόδοτος – Αιγάλεω
ΑΕΚ Β – ΠΑΟ Ρουφ
Ρεπό: ΠΑΕ Επισκοπή

5η / 20ή αγωνιστική
Καλλιθέα – ΑΕΚ Β
ΠΑΟ Ρουφ – Ηρόδοτος
Αιγάλεω – Ολυμπιακός Β
Ηλιούπολη – Παναχαϊκή
Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΕ Χανιά
Καλαμάτα – ΠΑΕ Επισκοπή
Προοδευτική – ΠΑΕ Κηφισιά
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

6η / 21η αγωνιστική
Ηρόδοτος – Καλλιθέα
ΑΕΚ Β – Προοδευτική
ΠΑΕ Κηφισιά – ΟΦ Ιεράπετρας
ΠΑΕ Επισκοπή – Απόλλων Σμύρνης
ΠΑΕ Χανιά – Ηλιούπολη
Παναχαϊκή – Αιγάλεω
Ολυμπιακός Β – ΠΑΟ Ρουφ
Ρεπό: Καλαμάτα

7η / 22η αγωνιστική
Καλλιθέα – Ολυμπιακός Β
ΠΑΟ Ρουφ – Παναχαϊκή
Αιγάλεω – ΠΑΕ Χανιά
Ηλιούπολη – ΠΑΕ Επισκοπή
Απόλλων Σμύρνης – Καλαμάτα
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕΚ Β
Προοδευτική – Ηρόδοτος
Ρεπό: ΠΑΕ Κηφισιά

8η / 23η αγωνιστική
Παναχαϊκή – Καλλιθέα
Ολυμπιακός Β – Προοδευτική
Ηρόδοτος – ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΕΚ Β – ΠΑΕ Κηφισιά
Καλαμάτα – Ηλιούπολη
ΠΑΕ Επισκοπή – Αιγάλεω
ΠΑΕ Χανιά – ΠΑΟ Ρουφ
Ρεπό: Απόλλων Σμύρνης

9η / 24η αγωνιστική
Καλλιθέα – ΠΑΕ Χανιά
ΠΑΟ Ρουφ – ΠΑΕ Επισκοπή
Αιγάλεω – Καλαμάτα
Ηλιούπολη – Απόλλων Σμύρνης
ΠΑΕ Κηφισιά – Ηρόδοτος
ΟΦ Ιεράπετρας – Ολυμπιακός Β
Προοδευτική – Παναχαϊκή
Ρεπό: ΑΕΚ Β

10η / 25η αγωνιστική
ΠΑΕ Επισκοπή – Καλλιθέα
ΠΑΕ Χανιά – Προοδευτική
Παναχαϊκή – ΟΦ Ιεράπετρας
Ολυμπιακός Β – ΠΑΕ Κηφισιά
Ηρόδοτος – ΑΕΚ Β
Απόλλων Σμύρνης – Αιγάλεω
Καλαμάτα – ΠΑΟ Ρουφ
Ρεπό: Ηλιούπολη

11η / 26η αγωνιστική
Καλλιθέα – Καλαμάτα
ΠΑΟ Ρουφ – Απόλλων Σμύρνης
Αιγάλεω – Ηλιούπολη
ΑΕΚ Β – Ολυμπιακός Β
ΠΑΕ Κηφισιά – Παναχαϊκή
ΟΦ Ιεράπετρας – ΠΑΕ Χανιά
Προοδευτική – ΠΑΕ Επισκοπή
Ρεπό: Ηρόδοτος

12η / 27η αγωνιστική
Απόλλων Σμύρνης – Καλλιθέα
Καλαμάτα – Προοδευτική
ΠΑΕ Επισκοπή – ΟΦ Ιεράπετρας
ΠΑΕ Χανιά – ΠΑΕ Κηφισιά
Παναχαϊκή – ΑΕΚ Β
Ολυμπιακός Β – Ηρόδοτος
Ηλιούπολη – ΠΑΟ Ρουφ
Ρεπό: Αιγάλεω

13η / 28η αγωνιστική
Καλλιθέα – Ηλιούπολη
ΠΑΟ Ρουφ – Αιγάλεω
Ηρόδοτος – Παναχαϊκή
ΑΕΚ Β – ΠΑΕ Χανιά
ΠΑΕ Κηφισιά – ΠΑΕ Επισκοπή
ΟΦ Ιεράπετρας – Καλαμάτα
Προοδευτική – Απόλλων Σμύρνης
Ρεπό: Ολυμπιακός Β

14η / 29η αγωνιστική
Αιγάλεω – Καλλιθέα
Ηλιούπολη – Προοδευτική
Απόλλων Σμύρνης – ΟΦ Ιεράπετρας
Καλαμάτα – ΠΑΕ Κηφισιά
ΠΑΕ Επισκοπή – ΑΕΚ Β
ΠΑΕ Χανιά – Ηρόδοτος
Παναχαϊκή – Ολυμπιακός Β
Ρεπό: ΠΑΟ Ρουφ

15η / 30η αγωνιστική
Καλλιθέα – ΠΑΟ Ρουφ
Ολυμπιακός Β – ΠΑΕ Χανιά
Ηρόδοτος – ΠΑΕ Επισκοπή
ΑΕΚ Β – Καλαμάτα
ΠΑΕ Κηφισιά – Απόλλων Σμύρνης
ΟΦ Ιεράπετρας – Ηλιούπολη
Προοδευτική – Αιγάλεω
Ρεπό: Παναχαϊκή.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement

More in Super league 2