1ος όμιλος

Ένωση Αλεξανδρούπολης-Αετός Οφρυνίου  1-0

Άρης Αβάτου-Κεραυνός Πέρνης  2-1

Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Κάτω Καμήλας  0-2

Νέστος Χρυσούπολης-Πανδραμαϊκός  1-1

Πανσερραϊκός-Ηρακλής Ζυγού  2-0

Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Θεολόγου  2-1

Ρεπό: Κιλκισιακός

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1Πανσερραϊκός1310303782933
2Νέστος Χρυσούπολης13101223131031
3Πανδραμαϊκός1393124111330
4Δόξα Κ.Καμήλας137152516922
5Απόλλων Παραλιμνίου136431912722
6Άρης Αβάτου136432015522
7Αετός Οφρυνίου134451716116
8Ένωση Αλεξ/πολης135171319-616
9Κεραυνός Πέρνης133551823-514
10Ορφέας Ξάνθης133371122-1112
11Ηρακλής Ζυγού13148615-97
12Κιλκισιακός12219927-187
13Δόξα Θεολόγου130211429-252

2ος όμιλος (18η αγωνιστική)

Ποσειδών Μηχανιώνας-ΠΑΣ Φλώρινα  1-0

Αλμωπός Αριδαίας-Νίκη Αγκαθιάς  2-0

Μακεδονικός-Αστραπή Μεσοποταμίας  5-0

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Θύελλα Σαρακηνών  4-0

Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός  2-2

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.

Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1Αλμωπός Αριδαίας1714213853344
2Αναγέννηση Γιαννιτσών1711422361737
3Μακεδονικός1710522652135
4ΠΟ Ν.Καλλικράτειας1786330131730
5Θερμαϊκός1693428121630
6Μ.Αλεξ.Τρικάλων179262014629
7Εδεσσαϊκός1776427121527
8Ποσειδών Μηχανιώνας167362518724
9Θύελλα Σαρακηνών177372524124
10Νίκη Αγκαθιάς166371613321
11Αγροτικός Αστέρας165561914520
12ΠΑΣ Φλώρινα165291426-1217
13Αστραπή Μεσοποταμίας173113936-2710
14ΑΟ Σειρήνα171016152-51-6
15Άρης Παλαιοχωρίου170017051-51-6

3ος όμιλος

Διαγόρας Στεφανοβίκειου-ΑΣ Μετέωρα  2-1

ΑΟ Ποταμιάς-ΑΠΟ Αταλάντη  0-1

Δίας Δίου-ΑΕ Καρίτσας  0-2

ΑΟ Σελλάνων-Διγενής Νεοχωρίου  2-2

ΓΣ Αλμυρός-Ατρόμητος Παλαμά  0-2

Πιερικός-Θησέας Αγριάς  3-0

Ηρακλής Λάρισας-Οικονόμος Τσαριτσάνης  2-0

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1Πιερικός1412113032737
2Ηρακλής Λάρισας148242017326
3ΑΕ Καρίτσας1474325111425
4Θησέας Αγριάς148152719825
5ΑΟ Σελλάνων146621813524
6Ατρόμητος Παλαμά146441814422
7ΑΠΟ Αταλάντη146171522-719
8Οικονόμος Τσαριτσ.144551316-317
9Δίας Δίου145181425-1116
10Διγενής Νεοχωρίου143652323015
11ΓΣ Αλμυρού144371217-515
12Διαγόρας Στεφανοβ.143561117-614
13ΑΣ Μετέωρα143561516-114
14ΑΟ Ποταμιάς140212634-282

4ος όμιλος

ΑΟ Ανατολής-Τηλυκράτης  0-0

Μακεδονικός Φούφα-Θιναλιακός  3-0

ΑΕ Λευκίμμης-Απόλλων Ευπαλίου  3-1

ΑΕ Μεσολογγίου-ΑΕΠ Κοζάνης  1-1

Σούλι Παραμυθιάς-Αχέρων Καναλακίου  1-0

Ναυπακτιακός Αστέρας-ΠΑΣ Πρέβεζα  0-0

Αστέρας Ιτέας-Αναγέννηση Άρτας 0-3 α.α.

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1ΑΕΠ Κοζάνης149412261631
2Αναγέννηση Άρτας1492328141429
3Αχέρων Καναλακίου148421981128
4Σούλι Παραμυθιάς14734129324
5Θιναλιακός146261512320
6Τηλυκράτης145541311220
7Μακεδονικός Φούφα145451316-319
8ΑΟ Ανατολής144461820-216
9ΑΕ Λευκίμμης143741115-416
10ΠΑΣ Πρέβεζα14374711-416
11Ναυπακτιακός144371019-915
12ΑΕ Μεσολογγίου144281515014
13Απόλλων Ευπαλίου143291527-1211
14Αστέρας Ιτέας142391126-159

5ος όμιλος

Πανθηραϊκός-ΑΕ Μοσχάτου  3-0

Άνω Μερά-Άγιος Ιερόθεος  2-0

ΑΕ Κηφισιάς-Ακράτητος  1-0

Φωστήρας-Εθνικός Πειραιά  2-0

Ερμής Κορυδαλλού-Θύελλα Καμαρίου  0-3

Καλλιθέα-Ηλυσιακός  0-0

Άγιοι Ανάργυροι-ΑΠΟ Κερατσίνι  0-1

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1Θύελλα Καμαρίου14102227141332
2Καλλιθέα1484223101328
3ΑΕ Μοσχάτου147432215725
4Άγιος Ιερόθεος147341514124
5Πανθηραϊκός14653147723
6ΑΕ Κηφισιάς147161917222
7Φωστήρας145631712521
8Άνω Μερά14554119220
9ΑΠΟ Κερατσίνι144641112-118
10Εθνικός143651313015
11Ακράτητος142661118-712
12Ηλυσιακός14167719-129
13Άγιοι Ανάργυροι141581022-128
14Ερμής Κορυδαλλού141310927-186

6ος όμιλος

ΑΣ Ρόδος-Παλληνιακός  2-0

Κόρινθος 2006-Παναρκαδικός  0-5

ΑΟ Υπάτου-ΑΟ Νέας Αρτάκης  2-0

Θύελλα Ραφήνας-Κιθαιρών Καπαρελλίου  0-0

ΑΕΚ Τρίπολης-Αχαρναϊκός  0-2

ΓΣ Μαρκό-Αήττητος Σπάτων  0-1

Ρεπό: Αιολικός

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1ΑΣ Ρόδος1310212662032
2ΓΣ Μαρκό137332012824
3Παναρκαδικός1372423131023
4Αήττητος Σπάτων136431315-222
5ΑΟ Υπάτου135621810821
6Κιθαιρών Καπαρ.134541212017
7Θύελλα Ραφήνας13454913-417
8ΑΟ Νέας Αρτάκης134451414016
9Παλληνιακός133641415-115
10Κόρινθος 2006134271119-814
11Αιολικός123451212013
12Αχαρναϊκός134181017-713
13ΑΕΚ Τρίπολης130211529-242

7ος όμιλος

ΠΑΟ Βάρδας-ΠΣ Σπάρτη  1-1

ΑΟ Τσιλιβή-Διαγόρας Βραχνεΐκων  1-0

ΑΟ Διαβολιτσίου-Αστέρας Βλαχιώτη  0-0

Παναργειακός-Ολυμπιακός Ζαχάρως  2-2

Θύελλα Πατρών-Ναύπλιο 2017  3-1

Πανγυθεατικός-ΑΕ Ερμιονίδας  1-0

Πανηλειακός-Ζάκυνθος  0-1

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1Αστέρας Βλαχιώτη149232071329
2Ναύπλιο 20171491423131028
3ΠΣ Σπάρτη147521881026
4Ζάκυνθος147341513224
5ΑΟ Τσιλιβή146442521422
6ΑΕ Ερμιονίδας146352318521
7Διαγόρας Βραχν.146261616020
8ΑΟ Διαβολιτσίου145451514119
9Θύελλα Πατρών146172024-419
10ΠΑΟ Βάρδας144641518-318
11Πανηλειακός14347816-813
12Πανγυθεατικός14419919-1013
13Παναργειακός14176715-810
14Ολυμπιακός Ζαχάρως142391123-129

8ος όμιλος (15η αγωνιστική)

ΑΟ Επισκοπής-ΑΟ Πόρου  2-0

Ηρόδοτος-Γιούχτας  0-2

ΑΟ Αγίου Νικολάου-Ρεθυμνιακός  1-1

Ατσαλένιος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  1-1

Ρεπό: Πανακρωτηριακός

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1ΑΟ Επισκοπής1310303082233
2Γιούχτας1383222121027
3Ηρόδοτος137331811724
4Πανακρωτηριακός135441914519
5Ατσαλένιος143651317-415
6ΑΟ Αγίου Νικολάου144281523-814
7Ρεθυμνιακός143471526-1113
8ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ133371218-612
9ΑΟ Πόρου132291025-158