fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Τo πρόγραμμα της πρεμιέρας όλης της Γ’ Εθνικής

Τo πρόγραμμα της πρεμιέρας όλης της Γ’ Εθνικής
Αν όλα πάνε καλά με τον καιρό και δεν έχουμε αναβολές, έχουμε πρεμιέρα της Γ' Εθνικής

Αν όλα πάνε καλά με τον καιρό και δεν έχουμε αναβολές, το πρόγραμμα της πρεμιέρας όλης της Γ’ Εθνικής ακολουθεί πιο κάτω.

Με δύο αναμετρήσεις λοιπόν ανοίγει το Σάββατο η αυλαία στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά:

Γ’ Εθνική – 1η αγωνιστική

Κυριακή 30/09 16:00
1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΟ Καβάλας
Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης
Πανσεραϊκός – ΑΕ Καλαμπακίου

 

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τρίγλιας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ερμής Αμύνταιου
Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς
Ελπίς Σκουτάρεως/Βέροια – ΑΣ Γιαννιτσά
Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός
Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας

 

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφας – Τηλυκράτης Λευκάδας
Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων
ΑΟ Φλωριάδας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβιανών
Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός Αστέρας

Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

 

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων – ΑΟ Στυλίς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Φωκικός
Νίκη Βόλου – Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού – Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου – Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΑΣ Μετέωρα

 

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας
Εθνικός Πειραιά – Προοδευτική
Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Επισκοπής – ΟΦ Ιεράπετρα
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ατσαλένιος

Ρεπό: Αμπελακιακός

 

6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου – Παναιγιάλειος (13:30)
Ιάλυσος – Παλληνιακός
Διαγόρας Βραχνεϊκων – ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού – Αστέρας Αμαλιάδας
Πανμοβριακός – Φοίβος Κρεμαστής (Σάββατο 29/9-14:45)
Θύελλα Ραφήνας – Πανηλειακός

Ρεπό: Αχαρναϊκός

 

7ος όμιλος

Χαραυγιακός – Αιολικός
Θύελλα Καμαρίου – Αιγάλεω (12:00)
Καλλιθέα – ΑΟ Χαλκίς (Σάββατο 29/9-16:00)
Απόλλων Ερέτριας – Ηλυσιακός
ΠΑΣ Κόρινθος – Πανθηραϊκός
Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος

 

8ος όμιλος

ΑΕ Ερμιονίδας – Παναρκαδικός
Μανδραϊκός – ΑΟ Κατασταρίου (14:00)
Ένωση Λέρνας – Καλαμάτα
Πάμισσος Μεσσήνης – ΑΕ Πελλάνας
Αστέρας Βλαχιώτη – Ασπρόπυργος
Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναργειακός (15:00)
ΑΟ Εικοσιμίας – ΑΟ Υπάτου (15:00)

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική