![Βάζει πούλμαν για τα Κρέστενα ο Παναρκαδικός!](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2024/03/PANARKADIKOS_LEONIDIO_2024MAR24_01.jpg)
Η ανακοίνωση του Παναρκαδικού:
Η Διοίκηση του Παναρκαδικού Α.Ο. Τρίπολης ευχαριστεί θερμά όλους τους χορηγούς (ιδιαίτερα το μεγάλο χορηγό – επιχειρηματία κ. Θεόδωρο Πόκα) όλους τους φιλάθλους, τον προπονητή Σπύρο Λαγό, το Γενικό Αρχηγό Χρήστο Μιχαλόπουλο και τον καθένα ποδοσφαιριστή ξεχωριστά για την επίτευξη και των τριών φετινών στόχων της ομάδας (πρωτάθλημα, κύπελλο και άνοδο στη Γ Εθνική).
Η αγωνιστική χρονιά “κλείνει” πανηγυρικά για την ομάδα του Παναρκαδικού την Κυριακή 26/5/24 στο Δημοτικό Στάδιο Κρεστένων στο οποίο θα αντιμετωπίσει τον πρωταθλητή ΕΠΣ Ηλείας Α.Ο. Ξενοφών αφού την τελευταία αγωνιστική έχει ρεπό.
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ
Με απόφαση της ΕΠΟ η ώρα έναρξης όλων των αγώνων του 5ου Ομίλου για τα μπαράζ ανόδου στη Γ Εθνική άλλαξε και οι αγώνες της Κυριακής 26/5/24 θα ξεκινήσουν στις 16.15
ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ
Ο Όμιλος Επιχειρήσεων ΚΑΝΑΒΕΤΑΣ σε συνεργασία με τη Διοίκηση του Παναρκαδικού θα ναυλώσει για μια ακόμη φορά λεωφορείο για τη μετακίνηση των φιλάθλων του Παναρκαδικού στο Δημοτικό Στάδιο των Κρεστένων για την παρακολούθηση του αγώνα της ομάδας μας με τον Α.Ο. Ξενοφών.
Οι ενδιαφερόμενοι φίλαθλοι θα πρέπει να βρίσκονται στις 13:00 το μεσημέρι πίσω από τον Ιερό Ναό του Προφήτη Ηλία της Τρίπολης για να επιβιβαστούν στο λεωφορείο για τα Κρέστενα.
Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΤΑΚΗ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟ
Με κοινή ανακοίνωσή τους η Διοίκηση, ο προπονητής και οι ποδοσφαιριστές του Παναρκαδικού συμπαραστέκονται στη δοκιμασία που περνά αυτό τον καιρό η οικογένεια του ποδοσφαιριστή Τάκη Παπαλάμπρου με την ασθένεια της μητέρας του. Σύσσωμη η οικογένεια του Παναρκαδικού εύχεται στον Τάκη Παπαλάμπρο όλα να πάνε καλά και σύντομα να επιστρέψει στην ομάδα μας.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ ΣΤΗΝ ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ
Τέλος η Διοίκηση του Παναρκαδικού ευχαριστεί την ΕΠΣ Αρκαδίας για τις ευχές και τα συγχαρητήρια που έστειλε με επίσημη επιστολή στην ομάδα με αφορμή την άνοδο στη Γ Εθνική.
Η Διοίκηση της ομάδας της Τρίπολης υπογραμμίζει ότι στη νέα αγωνιστική χρονιά ο Παναρκαδικός θέλει όλους τους τοπικούς φορείς δίπλα του για να συνεχίσει να γράφει ιστορία στον χώρο του ελληνικού ποδοσφαίρου.
ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
Νικόλαος Προύντζος».
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2021/04/sportstonoto-newwhite.png)
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2024/04/tsikouris_georgios.jpg)
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2022/06/alberto_sala.jpg)
Πρόσφατα άρθρα
- Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου: Με πρεμιέρα των Ολυμπιακών Αγώνων σήμερα (+videos)
- Θανατηφόρο τροχαίο στη Μεσσηνία – 2 παιδιά ανάμεσα στους 4 νεκρούς (video)
- Ολυμπιακοί Αγώνες, Τελετή Έναρξης: Ο Ζιντάν παρέδωσε την Ολυμπιακή Φλόγα στον Ναδάλ (+video)
- Ιαπωνία – Παραγουάη 5-0 | HIGHLIGHTS
- Τελετή Έναρξης | ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ συγκίνηση από την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ Celine Dion! (video)
- Τελετή Έναρξης | Η είσοδος της Κύπρου με σημαιοφόρο τον Μίλαν Τραΐκοβιτς! (video)
Addurl.gr – Κατάλογος Επιχειρήσεων
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2020/10/ademai.jpg)
Δες ακόμη…
-
Η Ώρα του Σωτήρη
/ 2 μήνες agoΘοδωρής Ζαγοράκης: “Γιώργο Πρασσά κάντο όπως ο Ιβάν Σαββίδης” (+video)
Μια ξεχωριστή “Ωρα του Σωτήρη” είχαμε λοιπόν την Δευτέρα 3-6-2024, στις 22:30′ το βράδυ,...
By sportstonoto -
Καλαμάτα
/ 2 μήνες agoΓεωργούντζος: “Το όνειρο πραγματικότητα ο Ολυμπιακός, θα πάει στη Super League την Καλαμάτα ο Πρασσάς” (video)
Ο Σωτήρης Γεωργούντζος μίλησε ως καλεσμένος στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του “Mesogeios tv“ και...
By sportstonoto