fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Τα τελικά αποτελέσματα σε όλους τους ομίλους της Γ΄ Εθνικής

Τα τελικά αποτελέσματα σε όλους τους ομίλους της Γ΄ Εθνικής

Ολοκληρώθηκε η 1η αγωνιστική της Γ΄ Εθνικής. Αναλυτικά τα αποτελέσματα της πρεμιέρας σε όλους τους Ομίλους:

1ος όμιλος

Αετός Οφρυνίου-Ένωση Αλεξανδρούπολης 2-1 (35′ Αποστολίδης, 56′ Δουμάνης / 15′ Ευθυμιάδης)

Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου 1-1 (71′ Κωνσταντάρας / 50′ Γκέκας)

Ηρακλής Ζυγού-Πανσερραϊκός 1-2 (80′ Δημητριάδης / 10′ Ομπόσου, 63′ Πτηνόπουλος)

Δόξα Κάτω Καμήλας-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 (45+ Ενλουντούλου)

Πανδραμαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης 3-1 (14′-83′ Μπερούκας, 79′ Μπελμάνι / 7′ Χαριτίδης)

Δόξα Θεολόγου-Ορφέας Ξάνθης 0-2 (2′ Κουκουρίγκος, 90+ Μαυρόπουλος)

Ρεπό: Κιλκισιακός

2ος όμιλος

ΑΟ Σειρήνα-Αλμωπός Αριδαίας 0-5 (9′ Κωστούλας, 31′ Πέττας, 48′ Νικολίτσας, 51′ Μεντής, 71′ Ντόγος)

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός 1-0 (2′ Αγγελούδης)

ΠΑΣ Φλώρινα-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-2 (90+ Ρωμαίος Ι. / 16′ Λίτσι, 54′ Παρσόπουλος)

Νίκη Αγκαθιάς-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-1 (45′ Ξανθόπουλος)

Θερμαϊκός Θέρμης-Εδεσσαϊκός 1-0 (90+ Δοξάκης)

Αστραπή Μεσοποταμίας-Αγροτικός Αστέρας 0-0

Θύελλα Σαρακηνών-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

3ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα-Διαγόρας Στεφανοβίκειου 1-1 (44′ Πολυζωγόπουλος / 55′ Παπαγεωργίου)

ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Ποταμιάς 1-0 (44′ Μαλισσόβας)

ΑΕ Καρίτσας-Δίας Δίου 4-0 (23′-87′ Βουκομάνοβιτς, 34′ Κουτσόπουλος, 64′ Αλεξίου)

Θησέας Αγριάς-Πιερικός 0-1 (7′ Σαχινίδης)

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ηρακλής Λάρισας 0-0

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Σελλάνων 1-2 (3′ Τεντολούρης / 37′ Παπαγεωργίου, 63′ Λούγκος πεν)

Ατρόμητος Παλαμά-ΓΣ Αλμυρού 2-0 (40′-73′ Κατσιγιάννης)

4ος όμιλος

Τηλυκράτης-ΑΟ Ανατολής 1-0 (32′ Τζελάι)

Θιναλιακός-Μακεδονικός Φούφα 1-0 (7′ Μπάρντι)

ΑΕΠ Κοζάνης-ΑΕ Μεσολογγίου 1-0 (56′ Πάλλας)

Αχέρων Καναλακίου-Σούλι Παραμυθιάς 2-0 (10′ Κυριάκης, 30′ Φέτσης)

ΠΑΣ Πρέβεζα-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-0 (37′ Σιδέρης)

Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Ιτέας 3-0 (20′ Σιδηρόπουλος, 22′-31′ Μπότσαρης)

Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕ Λευκίμμης 1-2 (28′ Ρουμπάτος / 83′ Κιπτίου, 87′ Τσεβανέδης)

5ος όμιλος

Ακράτητος-ΑΕ Κηφισιάς 1-0

Εθνικός Πειραιά-Φωστήρας 0-1 (85′ Μπιμπισίδης)

Ηλυσιακός-Καλλιθέα 0-0

ΑΠΟ Κερατσίνι-Άγιοι Ανάργυροι 1-1

Άγιος Ιερόθεος-Άνω Μερά 1-0 (82′ Τσατσαρής)

Θύελλα Καμαρίου-Ερμής Κορυδαλλού 1-0 (86′ Ηλιόπουλος)

ΑΕ Μοσχάτου-Πανθηραϊκός 0-1 (59′ Κόντι)

6ος όμιλος

Παναρκαδικός-Κόρινθος 2006 2-1 (67′ Νάνος, 85′ Γιουκούδης πεν / 9′ Ράπτης)

ΑΟ Νέας Αρτάκης-ΑΟ Υπάτου 1-1 (6′ Ντελέκος / 43′ Νικολόπουλος)

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Θύελλα Ραφήνας 0-0

Αχαρναϊκός-ΑΕΚ Τρίπολης 2-1 (45′, 78′ / 38′ )

Αήττητος Σπάτων-ΓΣ Μαρκό 1-1 (87′ Δρίτσας / 65′ Σάμιος)

Παλληνιακός-ΑΣ Ρόδος 0-0

7ος όμιλος

ΠΣ Σπάρτη-ΠΑΟ Βάρδας 3-0 (13′ Σωτηρόπουλος πεν, 54′-56′ Γεμιστός)

Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΑΟ Τσιλιβή 2-1 (37′ Πανάρετος, 40′ Καλλιτσουνάκης / 9′ Λιβέρης)

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Διαβολιτσίου 2-0 (10′ Νέρες, 79′ Πούτσης)

Ολυμπιακός Ζαχάρως-Παναργειακός 0-0

Ναύπλιο 2017-Θύελλα Πατρών 1-0 (34′ Καλλιμάνης)

ΑΕ Ερμιονίδας-Πανγυθεατικός 0-1 (21′ Ζιβάνοβιτς)

Ζάκυνθος-Πανηλειακός 1-0 (31′ Ζυγκερίδης)

8ος όμιλος

Ατσαλένιος-ΑΟ Επισκοπής 2-3 (28′ Λέκκας, 62′ Καϊμακαμούδης / 49′ Γκιόκα, 63′ Λίμα, 86′ Τσιριγώτης)

Πανακρωτηριακός-Ηρόδοτος 0-1 (80′ Γκίνι)

Γιούχτας-ΑΟ Αγίου Νικολάου 3-1 (11′ Βελονάκης, 24′-79′ πεν Φραγκουλάκης / 88′ Πυθαρούλης)

Ρεθυμνιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3-1 (32′ Δελήμπασης, 72′ Μερτίρι, 82′ / 70′ Βεστάκης)

Ρεπό: ΑΟ Πόρου

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική